Dlaczego my?


 

 1.

    

 

DARMOWA WYSYŁKA.

Wybierając zapłatę z góry (przedpłatę) masz do wyboru przynajmniej jedną darmową opcję dostawy.

Więcej szczegółów- Koszty dostawy .


 

 

 

 2.

 

  

WYSYŁKA W 24H.

Wszystkie oferowane przez nas towary znajdują się w magazynie, to znaczy, że zamówienia realizujemy "od ręki"!  


Unikalny system obsługi zmówień sprawia, że przedmioty zakupione są automatycznie zdejmowane ze stanu magazynowego, a w momencie sprzedaży ostatniej sztuki danego produktu automatycznie znika on ze strony sklepu. Dzieki takiemu rozwiązaniu klient posiada gwarancję otrzymania zamawianych produktów nawet w okresach największego popytu.


 

 

 

 3.

 

  

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA.

Pamiętaj, że masz 30 dni na zwrot towaru, nie musisz nam niczego wyjaśniać, po prostu odsyłasz paczkę z powrotem do nas (pamiętaj tylko o tym, że towar musi posiadać wszystkie oryginalne metki oraz nie może być używany), a my zwrócimy Ci pieniądze.

Więcej szczegółów- zwroty.


 

 

 

 4.

 
 

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW.

Bezpieczeństwo transakcji jest naszym priorytetem. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są w oparciu o technologię SSL.

Nasz sklep posiada certyfikat "Trusted Shops".


   

 

 

 5.

 
 

TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY.

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty najbardziej renomowanych firm z branży galanterii skórzanej i bagażu- nie eksperymentujemy z mało znanymi producentami.

Towar pochodzi bezpośrednio od producentów i oficjalnych przedstawicieli firm, dlatego też możemy oferować markowe produkty w tak przystępnych cenach.


 

 

 

 6.

 
 
POZYTYWNE OPINIE.

Przykładamy dużą wagę do jakości naszej pracy, co przekłada się na dużą ilość pozytywnych opinii jakie otrzymujemy od naszych klietów. Klikając na poniższe linki możesz zobaczyć jak oceniają nas klienci na dwóch niezależnych portalach:

- opiniotwórczym Opineo.pl

- największej porównywarce cen Ceneo.pl.


 
pixel