Dlaczego warto kupować w Gala24.pl

Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo transakcji jest naszym priorytetem. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są w oparciu o technologię SSL. Nasz sklep posiada certyfikat "Zaufana strona"

link do certyfikatu zaufana stronaNowe, oryginalne produkty

Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty największych firm z branży galanterii skórzanej i bagażu- nie eksperymentujemy z mało znanymi producentami.

Kupujemy bezpośrednio od producentów i oficjalnych przedstawicieli firm, dlatego też możemy oferować markowe produkty w tak przystępnych cenach.

W przypadku problemów oferowane przez nas wyroby mogą być reklamowane bezpośrednio u producentów- co skraca czas przebiegu procedury reklamacji.


tylko oryginalne
Gwarancja dostępności

Wszystkie produkty oferowane w Gala24.pl są gotowe do natychmiastowej dostawy do Państwa rąk.

W naszym sklepie, przy każdym produkcie prezentujemy informację o jego dostępności.

informacja o dostępności

 

Unikalny system obsługi zmówień sprawia, że przedmioty zakupione są automatycznie zdejmowane ze stanu magazynowego, a w momencie sprzedaży ostatniej sztuki danego produktu automatycznie znika on ze strony sklepu. Dzieki takiemu rozwiązaniu klient posiada gwarancję otrzymania zamawianych produktów nawet w okresach największego popytu.

 30 dni na zwrot
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, konsument ma prawo bez podania przyczyn odstąpić od umowy w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki. W naszym sklepie okres ten wydłużyliśmy do 30 dni!

 

 

 Wysyłka w ciągu 24h
Zamówiony towar wysyłamy w dni robocze, w ciągu 24 godzin:

- od zaksięgowania wpłaty (przesyłki opłacone z góry),

- od zakupu (przesyłki pobraniowe).

Czas dostawy uzależniony jest od wybranego przewoźnika:

- Poczta, przesyłka ekonomiczna- 4-5 dni roboczych,

- Poczta, przesyłka priorytetowa- 1-2 dni robocze,

- Kurier- 1-2 dni robocze.

  

Pozytywne opinie

Przykładamy dużą wagę do jakości naszej pracy, co przekłada się na dużą ilość pozytywnych opinii jakie otrzymujemy od naszych klietów. Klikając na poniższe banery możesz zobaczyć jak oceniają nas klienci na dwóch niezależnych portalach: opiniotwórczym Opineo.pl i największej porównywarce cen Ceneo.pl.


Opinie o sklepie

      Zaufane opinie

 

 


 

Bezpieczne i szybkie płatności

Płatności elektroniczne w naszym sklepie obsługiwane są przez system Platności.pl (PAYU).

Platnosci.pl to szybki, wygodny i bezpieczny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Każdy Klient w ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, może przekazać dowolną kwotę na konto sklepu.


płatności

pixel