Prezent na święta w Gala24

Personalizowana galanteria skórzana - oryginalny i praktyczny prezent

Zwolennicy praktycznych prezentów z okazji świąt, urodzin, imienin, czy też ważnych rocznic poszukują podarunku, który można wykorzystywać na co dzień i który nie zostanie szybko zapomniany. Dlatego też w ostatnich latach coraz więcej osób wybiera modne i funkcjonalne akcesoria, do których należą skórzane portfele oraz teczki. Dlaczego ich popularność z roku na rok wzrasta?

Dodatki, które nie wychodzą z mody

Portfele to akcesoria, które mamy przy sobie praktycznie każdego dnia. Znajdują się w nim nie tylko nasze karty kredytowe, ale równie często dokumenty i oczywiście gotówka. Przybywa również osób, które decydują się (również w kwestii galanterii skórzanej) na wybór produktów nieco droższych, jednak dających gwarancję wysokiej jakości wykonania, precyzji, dbałości o detale oraz praktyczności. Z portfela korzystamy bowiem niezwykle często, dlatego powinien zostać wykonany z materiałów odpornych i trwałych.

Oferta portfeli jest dziś naprawdę bardzo duża. Dlatego możemy wybierać zarówno wśród mniejszych, jak i większych propozycji, portfeli damskich oraz męskich.

Jednymi z popularniejszych stały się ostatnio portfele Puccini, występujące w wielu modnych kolorach i niezwykle estetycznie wykonane. Na wyposażeniu takiego przykładowego portfela wspomnianej marki znajdują się m.in. kieszenie na banknoty, w tym zamykane na suwak oraz wiele miejsca na karty kredytowe i ważne zabezpieczenie RFID. Zarówno portfel damski, jak i męski wykonany został z dobrej jakości skóry bydlęcej. Wzrok przyciągają staranne wykończenia i okucia w kolorze modnego, starego złota.

Galanteria skórzana kojarzy nam się z szykiem i elegancją, dlatego w ostatnim czasie popularnością cieszy się jej personalizacja. Na czym to polega? Personalizowany portfel ze skóry może posiadać grawer laserowy. Oznacza to naniesienie wybranej przez nas sentencji, imienia, inicjałów oraz daty. Dzięki temu, taki skórzany portfel staje się jednocześnie bardzo osobistym upominkiem.

Tłoczenie inicjałów - wyjątkowy szczegół

Tłoczenie inicjałów należy do wyjątkowych pomysłów na prezent dla kogoś, kogo chcemy w sposób szczególny wyróżnić lub przypominać mu o ważnej dacie, osobie, wydarzeniu. W większości tłoczony wzór nanosi się wewnątrz przedmiotu - w tym przypadku np. portfela. Miejsce tłoczenia każdorazowo dopasowuje się jednak do danego modelu. Co ważne, tłoczenie nie jest wcale usługa drogą, co należy wyraźnie podkreślić.

Portfele i… personalizowane teczki

Popularność obok skórzanych portfeli zyskują też teczki i co ważne - i one mogą być dowolnie personalizowane. Rzecz ma się podobnie, jak w przypadku omawianych portfeli. Teczka ze skóry jest bardzo eleganckim i ponadczasowym dodatkiem do ubrań - uzupełnia styl biznesowy, oficjalny. Pasuje do garnituru, eleganckiej, klasycznej sukienki i garsonki.

Estetyczne wykonanie teczek skrywa w sobie dużą pojemność oraz funkcjonalne rozmieszczenie przegródek na ważne dokumenty, mały segregator, czy też telefon i służbowe dokumenty. To doskonały pomysł na prezent dla osób zorganizowanych i ceniących sobe aspekt praktyczny podarunku.

Na takiej teczce również może znaleźć się dedykowany grawer. To prosty, ale niezwykle efektowny i osobisty pomysł na prezent, który będzie towarzyszyć obdarowanemu każdego dnia.

pixel