Zaufana strona, opinie, płatnosci

 

link do certyfikatu zaufana strona

Nasz sklep otrzymał certyfikat "Zaufana strona".

Zaufana Strona to program weryfikujący strony internetowe pod względem zabiezpieczenia przesyłu i ochrony Twoich danych.

Każda strona posiadająca certyfikat Zaufana Strona została sprawdzona pod kątem:

  • Bezpieczeństwa przesyłu danych miedzy Twoim komputerem, a stroną
  • Posiadania wyraźnie napisanej polityki prywatności zgodnej ze standardami europejskimi i ustawą o ochronie danych osobowych
  • Przestrzegania procedur przechowywania i zabezpieczenia danych klienta
  • Przestrzegania przepisów ustawy o ochronie danych osobowych oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • Autentyczności adresu email firmy

 


 

Opinie o sklepie

Zaufane opinie

 

Przykładamy dużą wagę do jakości naszej pracy, co przekłada się na dużą ilość pozytywnych opinii jakie otrzymujemy od naszych klietów. Klinając na powyższe banery możesz zobaczyć jak oceniają nas klienci na dwóch niezależnych portalach: opiniotwórczym Opineo.pl i największej porównywarce cen Ceneo.pl.

 

 


 

tylko oryginalne produkty

 

Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty największych firm z branży galanterii skórzanej i bagażu- nie eksperymentujemy z mało znanymi producentami.

Kupujemy bezpośrednio od producentów i oficjalnych przedstawicieli firm.

W przypadku problemów oferowane przez nas wyroby mogą być reklamowane bezpośrednio u producentów- co skraca czas przebiegu procedury reklamacji.

 


 

płatności

 

Płatności elektroniczne w naszym sklepie obsługiwane są przez najbardziej popularny system Platności.pl (PAYU). Platnosci.pl to szybki, wygodny i bezpieczny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Każdy Klient w ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, może przekazać dowolną kwotę na konto sklepu.

pixel