Etui na wizytówki

ilość znalezionych towarów: 29

6% rabatu za zapisanie się do newslettera

Wizytówka jest elementem rozpoznawczym każdego przedsiębiorcy, ale i pewnego rodzaju narzędziem reklamowym. Ten mały format pozwala bowiem na lepsze zapamiętanie nazwy firmy oraz w razie potrzeby, odnalezienie do niej danych kontaktowych. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy często odbywamy podróże służbowe i nawiązujemy nowe kontakty. Wizytówki można wręczać naszym klientom i kontrahentom bezpośrednio i właśnie tak najczęściej się to odbywa. Jako właściciele firm z pewnością powinniśmy posiadać w swoim wyposażeniu etui na wizytówki, które służy do ich przechowywania. Oferowane w naszym sklepie modele zostały tak zaprojektowane, aby zapewniały łatwy dostęp do wszystkich kontaktów, chroniły je przed zagięciem i stanowiły doskonały niezbędnik w naszej torbie, aktówce, czy innym neseserze. W takim etui możemy przechowywać swoje wizytówki, jak i te pozyskane.

Galanteria skórzana - etui na wizytówki

W ofercie naszego sklepu znalazły się więc różnorodne etui na wizytówki Wittchen, Puccini, czy też Peterson, które wykonane zostały z najwyższej jakości skóry. Śmiało można powiedzieć, że stanowią idealny dodatek dla każdego przedsiębiorcy. Oferowane etui to nie tylko niezbędne rozwiązanie do przechowywania wizytówek, ale również przydatne akcesorium na karty kredytowe oraz banknoty. Posiadamy zarówno etui dla kobiet w niezwykle pięknych kolorach, pełnych elegancji i klasy, ale także etui na wizytówki dla mężczyzn, bardziej odważne, ale przy tym i niebywale klasyczne, czyli takie, które powinien posiadać każdy właściciel firmy.

Bez wątpienia galanteria skórzana w świecie biznesu cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Sięgamy bowiem po skórzane aktówki, wybieramy piękne torebki, eleganckie etui na dokumenty. Etui na wizytówki Wittchen stanowić będzie trwały zakup na długie lata użytkowania. Najwyższa jakość wykonania, troska o detale i elegancja i styl - z pewnością te aspekty wyróżniają oferowane etui. Każde z nich łączy w sobie stronę praktyczną z estetyczną. Od teraz nie musimy się już martwić, gdzie włożyć nasze wizytówki, karty bankomatowe, czy banknoty, bowiem wszystko możemy mieć pod ręką, w jednym miejscu. Wybór jednego z modeli dostępnych w ofercie, na pewno usatysfakcjonuje wszystkich kupujących.

    pixel