5 najlepszych torebek dla kobiety sukcesu

2018-02-05
5 najlepszych torebek dla kobiety sukcesu

Jakiej torebki potrzebuje kobieta sukcesu? To pytanie nurtuje jej najbliższych przed wszelkimi okazjami typu urodziny, święta czy… Dzień Kobiet. Galanteria skórzana od lat pozostaje bowiem w czołówce prezentów, jakimi obdarowywane są panie. To nie przypadek, ponieważ odpowiednia torebka towarzyszy kobiecie przez lata i może okazać się jednym z jej najlepszych dodatków. Jaki model wybrać dla pani, która konsekwentnie pnie się po drabinie sukcesu?

Torebka dla bizneswoman – najbardziej klasyczna propozycja

Życie kobiety, która osiągnęła zawodowy sukces, nierozerwalnie jest związane z pracą. Jednym z najbardziej oczywistych wyborów jest zatem torebka idealna, by chodzić z nią właśnie do biura. Czyli właściwie jaka? Oj, niemożliwe jest ograniczenie się do jednego modelu. Oczywistem wyborem będzie aktówka, w której obdarowywana pani może wygodnie i stylowo przenosić różnego rodzaju dokumenty, a także tablet lub notebooke’a.

Mala-aktowka-biwuar-PUCCINI-BC26A362-czarna-10422_2


Teczka-PIERRE-CARDIN-RM02-1051-braz-5047_2


Teczka-damska-WITTCHEN-17-4-114-czarna-3145_1

Elegancka, pojemna torebka dla zapracowanej kobiety

Widok plastikowych lunchboxów we wspólnej, firmowej kuchni nie jest niczym nowym. Owe pudełka trzeba jednak najpierw do biura zabrać! Dla kobiety, która dba o linię, przestrzega zdrowotnej diety lub szczyci się własnoręcznie przyrządzonymi potrawami, dobrym prezentem będzie pojemna torba do której z łatwością włoży wszystkie pyszności!

Torebka-damska-PUCCINI-BT27438-szara-11983_4


Torebka-damska-PUCCINI-BC27471-czarna-11845_2


Torebka-damska-PUCCINI-BN8012-granatowa-10100_1

Wieczorowa torebka – ponadczasowa klasyka

Każdy zawodowy sukces należy porządnie uczcić! W przypadku kobiety sukcesu okazji będzie zdecydowanie więcej, a zatem przyda jej się elegancka torebka, którą będzie mogła dopasować do sukienki koktajlowej lub wytwornej, wieczorowej kreacji. Jeśli obdarowywana pani nie wskazała konkretnego modelu, który śni jej się po nocach, najrozsądniej będzie postawić na klasykę. Co to oznacza? Kopertówkę rzecz jasna. Najbardziej ponadczasowa, kojarząca się z bankietami i wystawnymi galami torebka to marzenie każdej kobiety. Uniwersalna kopertówka to ta wykonana z czarnej, lakierowanej skóry, chociaż pewna siebie kobieta z radością wyróżni się spośród tłumu trzymając w dłoni na przykład czerwony egzemplarz.

Torebka-kopertowa-PUCCINI-BL0214-czerwona-6253_1


Torebka-kopertowa-PUCCINI-BL0214-granatowa-6254_2


Torebka-kopertowa-PUCCINI-BT25251-czerwona-7884_2

Elegancka torba na laptopa

Praca po godzinach nie należy do najprzyjemniejszych opcji na wieczór, niestety bywa koniecznością. Również osoby często opuszczające biuro, by spotkać się z klientem, nawet kilka razy dziennie przemieszczają się z przenośnym komputerem. Nic tak nie ucieszy wyjątkowo mobilnej kobiety biznesu, jak stylowa i praktyczna torba na laptopa. Skórzane modele do złudzenia przypominają teczki lub aktówki i – w przypadku skóry naturalnej – charakteryzują godną podziwu trwałością. Te wykonane z materiału zwracają natomiast uwagę swoim sportowym, zgrabnym wyglądem i zdecydowanie przypadną do gustu paniom stroniącym od sztywnych, oficjalnych stylizacji.

Torba-na-laptopa-WITTCHEN-21-3-314-czarna-1842_4


Torba-na-laptopa-OGIO-RUCK-SLIM-CASE-15-szara-5972_1

Co zamiast tradycyjnej torebki – praktyczne alternatywy

Aby przemycić do swojego napiętego planu dnia choć odrobinę aktywności fizycznej, wiele pań decyduje się dojeżdżać do pracy na rowerze. Nie zawsze jest to miłe i przyjemne – pogoda w Polsce pozostawia w końcu wiele do życzenia – jednak dwa kółka konsekwentnie poszerzają grono swoich wielbicieli. Jeśli to właśnie fanka rowera ma zostać obdarowana, wybór powinien paść na gustowny plecak. Niemalże równie wygodnym rozwiązaniem będzie skórzana torba na pasku, którą w trakcie jazdy można przesunąć na plecy. Doskonałym przykładem takiego modelu jest torba marki PUCCINI.

Torba-listonoszka-pikowana-WITTCHEN-29-4L-006-czarna-10548_2


Torebka-listonoszka-damska-PUCCINI-BN8005-niebieska-9497_2
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel