Blog

Jak użytkownicy najczęściej niszczą swoje walizki?

Jak użytkownicy najczęściej niszczą swoje walizki?Kupując walizkę, chcemy, aby służyła nam przez lata, będąc przez cały ten czas jak nowa. Wybierając model dobrej jakości, zwiększamy na to szanse. Nie możemy jednak zapominać, że wiele w tej kwestii zależy nie od wykonania produktu, a od użytkownika i tego, jak obchodzi się z walizką. Poniżej przedstawiamy cztery najczęstsze przypadki uszkodzenia walizek, wraz ze sposobami jak ich uniknąć.
Przeczytaj więcej

Torby idealne na shopping z koleżanką

Torby idealne na shopping z koleżankąDobrze wiemy, że nic tak nie poprawia kobietom humoru jak zakupy i pyszna kawa z przyjaciółką! Jaką torebkę zabrać ze sobą na shopping, tak by mieć ze sobą wszystko, co potrzebne, a dodatkowo zachować wygodę, wyglądając elegancko i z klasą? Sprawdź nasz przewodnik po najmodniejszych torebkach, które najlepiej sprawdzą się na zakupach!
Przeczytaj więcej

Test walizki Puccini IBIZA

Test walizki Puccini IBIZADzisiaj w naszym teście walizek, specjalnie dla Was, pod lupę weźmiemy produkty firmy Puccini z serii Ibiza. Marka ta znana jest na polskim rynku od wielu lat. Specjalizuje się w bagażach podróżnych, a także torebkach damskich i portfelach. Puccini może poszczycić się wciąż rosnącą popularnością oraz dobrą opinią na temat produktów. A jak sprawdzają walizki z serii IBIZA będące następcą popularnej kolekcji bagażu ABS01? Sprawdźcie sami!
Przeczytaj więcej

Top 6 portfeli najlepszych na prezent komunijny

Top 6 portfeli najlepszych na prezent komunijny

Zbliża się maj. A co za tym idzie kwitnące kasztany, pachnące bzy, matury i… komunie! Te ostatnie mogą przysporzyć nie lada kłopotów. Wśród prezentów królują te, które, nie oszukujmy się, zapewne szybko znudzą się dziecku. A co powiesz na portfel? Skórzany i dobrze wykonany będzie służył przez lata, stanowiąc oryginalną, praktyczną pamiątkę. Dodatkowo masz możliwość wręczenia gotówki w niesztampowy sposób.


Przeczytaj więcej
    pixel