Blog

Dwa czy cztery kółka – co lepsze?

Dwa czy cztery kółka – co lepsze? Dokładne sprawdzenie, jakie kółka posiada walizka, to coś, o czym często zapomina się podczas zakupów. Szybko może się to jednak odbić na komforcie użytkowania, a jeśli dodatkowo zainwestuje się w walizkę dużą kwotę, to można później długo żałować wyboru. Warto zatem zwrócić uwagę na ten z pozoru nieistotny szczegół, aby móc w przyszłości cieszyć się długotrwałym i wygodnym użytkowaniem walizki na kółkach.
Przeczytaj więcej

Poliwęglan, polipropylen, ABS – co wybrać?

Poliwęglan, polipropylen, ABS – co wybrać? Walizki dostępne na rynku ogromnie różnią się między sobą. Szczególnie duże rozbieżności są widoczne w cenie bagażu. Może nas zastanawiać, dlaczego podobnie wyglądające modele mają tak odbiegające od siebie ceny. W wielu przypadkach jest to kwestia materiału, z którego została wykonana walizka. Aby zatem nie kupić mniej wytrzymałej walizki w wyższe cenie, warto poznać właściwości materiałów używanych do produkcji bagaży.
Przeczytaj więcej

Galanteria skórzana – jak o nią właściwie dbać?

Galanteria skórzana – jak o nią właściwie dbać?Buty, torebki, rękawiczki, pasek... skórzana galanteria to coś, co potrafi dodać charakteru kreacji oraz wyróżnić nas z tłumu. Jej ceny nie należą do najniższych, dlatego, kiedy już raz kupimy wymarzony model, chcemy, aby posłużył nam przez wiele lat. Jest to jak najbardziej możliwe, o ile tylko zadbamy odpowiednio o skórzane elementy, z których się składa. Regularna pielęgnacja dopasowana do rodzaju skóry to klucz do przedłużenia trwałości galanterii. Co trzeba na ten temat wiedzieć, aby móc cieszyć się ulubionymi dodatkami przez lata?
Przeczytaj więcej
    pixel