Blog

Białe torebki na wiosnę i lato 2018

Białe torebki na wiosnę i lato 2018Kiedyś białe dodatki, takie jak kozaczki, uznawane były za symbol kiczu i braku gustu. Moda jest jednak nieprzewidywalna i w tym sezonie triumfują białe torebki. Zobaczyć je można w wielu kolekcjach spring/summer2018 nie tylko popularnych sieciówek, ale także znanych projektantów. Sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie.
Przeczytaj więcej

Puccini PC020 Stockholm – walizki na białe (i nie tylko) szaleństwo

Puccini PC020 Stockholm – walizki na białe (i nie tylko) szaleństwoZima nie odpuszcza, a meteorolodzy nie wróżą, by miało się to w najbliższym czasie zmienić. O dziwo istnieje przynajmniej jedna grupa, którą taki obrót spraw jednoznacznie cieszy – są to snowboardziści i narciarze. Długa zima oznacza dla miłośników śnieżnych sportów więcej okazji, by nacieszyć się białym szaleństwem, zanim schowają swój ekwipunek na długie miesiące. Znaleźliśmy dla nich walizkę idealną na ciężkie warunki – Puccini PC020 Stockholm. Dzięki wyrafinowanemu designowi podbije ona również serca… biznesmenów!
Przeczytaj więcej

Listonoszki Wittchen kontra listonoszki Puccini — które lepsze?

Listonoszki Wittchen kontra listonoszki Puccini — które lepsze?Listonoszki to model torebek, który pokochała większość kobiet. Są niezwykle praktyczne i pojemne, a przy tym z reguły niewielkie i kobiece. W dzisiejszym teście sprawdzimy, czy lepiej zdecydować się na markę Wittchen, czy Puccini, wybierając tę, dzięki której lepiej odświeżyć swoją garderobę, szykując się na nadejście ciepłych dni.
Przeczytaj więcej

Test walizek Wittchen TP POWER

Test walizek Wittchen TP POWERPrzed nami wiosna i lato, czyli czas, w którym aż chce się żyć, cieszyć chwilą i zdobywać wspomnienia… a co za tym idzie podróżować! Nie da się jednak czerpać stuprocentowej satysfakcji z wycieczki, gdy musimy zmagać się z niewygodną walizką. Dzisiaj testujemy jak na wojażach, tych małych, jak i dużych sprawdzą się produkty firmy Wittchen z serii TP Power.
Przeczytaj więcej

Portfele Peterson – sprawdzamy jakość i wykonanie

Portfele Peterson – sprawdzamy jakość i wykonaniePeterson to firma, która od ponad 20 lat zajmuje się produkcją ekskluzywnej galanterii skórzanej. Jej wieloletnie doświadczenie sprawia, że aktualnie może cieszyć się dobrą, ukształtowaną pozycją na rynku. Oferowane modele portfeli stanowią doskonałą równowagę pomiędzy klasycznym, funkcjonalnym designem i nowoczesnym stylem. Bogactwo asortymentu sprawi, że każdy z potencjalnych klientów znajdzie coś dla siebie.
Przeczytaj więcej
    pixel