5 wesołych walizek dziecięcych dla małego podróżnika

2019-09-06
5 wesołych walizek dziecięcych dla małego podróżnikaTanie bilety lotnicze i atrakcyjne oferty biur podróży zachęcają do urlopowych wyjazdów w odległe zakątki świata. Przybywa też miejsc przyjaznych dzieciom, co zachęca do podróżowania całą rodziną. To nie tylko okazja do przeżycia ciekawej przygody i zacieśniania międzypokoleniowych więzów, ale też dobra lekcja samodzielności oraz odpowiedzialności, jaką możemy zafundować naszym pociechom. Wystarczy zaopatrzyć malucha we własny bagaż, którym będzie musiał zaopiekować się w drodze. Polecamy 5 wesołych walizek dziecięcych, które sprawią radość małemu podróżnikowi.

1. Walizka z różowym motywem nie tylko dla małej księżniczki

Utarło się, że różowe odcienie mile widziane są w towarzystwie małych dziewczynek. Łamiemy ten stereotyp i polecamy walizkę podróżną, która sprawi radość również chłopcu lubiącemu różowe akcenty w dodatkach.

Po żółto-różową walizkę chętnie sięgnie każde dziecko, bez względu na płeć. Widoczna na powłoce mina poprawi nastrój nie tylko znudzonemu długą podróżą maluchowi, ale też jego zmęczonym rodzicom. Zwłaszcza, że nadruk umieszczony jest na tle energetycznego, żółtego koloru, który już w drodze wprowadzi wszystkich w dobry nastrój.

Dziecięca walizka WITTCHEN 56-3K-003 żółto-różowa

2. Walizka-panda dla miłośników zwierząt

Często na czas wakacji dzieci muszą pożegnać się ze swoimi pupilami. Nie w każdą podróż można bowiem zabrać ukochanego kota, psa, królika czy też chomika. Dobrą propozycją na złagodzenie skutków takiej rozłąki może być walizka panda. Stanie się ona wakacyjnym zwierzątkiem, którym mały podróżnik będzie musiał zaopiekować się w czasie podróży.

Dziecięca walizka WITTCHEN 56-3K-006 panda

3. Walizka z Myszką Miki – idealny towarzysz podróży

Dzieci uwielbiają kreskówki i występujących w nich bohaterów. Jedną z kultowych postaci kochaną przez wiele pokoleń jest Myszka Miki. Dziecięca walizka opatrzona jej wizerunkiem będzie miłym dodatkiem do podróży dla całej rodziny. Mały podróżnik zapakuje do niej swój niezbędnik, o który zatroszczy się w drodze i będzie zawsze mieć go pod ręką. Natomiast rodzice chętnie opowiedzą maluchowi swoje wrażenia z czasów, gdy sami z uwielbieniem śledzili filmowe przygody Miszki Miki i jej przyjaciół.

Mała walizka AMERICAN TOURISTER 19C Disney Legends MICKEY KISS

4. Vader – walizka podróżna dla miłośnika „Gwiezdnych wojen”

Nawet najdłuższa i najbardziej nużąca podróż przebiega znacznie przyjemniej, gdy towarzyszem drogi jest ulubiony bohater filmowy. Taką możliwość małemu podróżnikowi daje dziecięca walizka z motywem pochodzącym z kultowej serii filmów „Gwiezdne wojny”. Umieszczony na jej powłoce Lord Vader będzie mało wymagającym, dodatkowym członkiem wakacyjnego teamu.

Średnia walizka AMERICAN TOURISTER 26C Palm Valley STAR WARS

5. Walizka i plecak – zestaw bagażu powiększonego

Na dłuższy wyjazd trudno jest spakować się w niewielką walizkę. Z tym problemem bardzo często zmagają się pasażerowie tanich linii lotniczych. Przewoźnicy wychodzą im naprzeciw i za niewielką dopłatą do ceny biletu pozwalają zabrać ze sobą na pokład mały bagaż podręczny i „kabinówkę”. Warto z tego skorzystać, wręczając małemu podróżnikowi wesoły zestaw z motywem biedronki. Część swojego bagażu dziecko zapakuje do walizki, a reszta zmieści się w wygodnym plecaku.

Zestaw: walizka + plecaczek LITTLE LIFE biedronka
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel