Co podarować tacie? Propozycje na upominki z okazji Dnia Ojca

2019-05-07
Co podarować tacie? Propozycje na upominki z okazji Dnia Ojca Wybór idealnego podarunku dla taty z okazji jego święta jest wielkim wyzwaniem. Z jednej strony każdy ojciec zasługuje na wyjątkowy prezent, ale z drugiej może pojawić się kompletny brak pomysłu na podarunek. Wybór upominku dla mężczyzny jest zwykle trudniejszy niż wybór prezentu dla kobiety. Jednak znalezienie podarunku na Dzień Ojca, który zadowoli obdarowanego, nie jest niemożliwy. Poniżej prezentujemy siedem pomysłów na idealny podarunek z okazji Dnia Ojca.

Walizka podróżna

Walizka podróżna to świetny pomysł na praktyczny prezent. Oczywiście taki upominek sprawić warto tacie, który często podróżuje, wyjeżdża na delegacje bądź odwiedza przyjaciół z odległych zakątków świata. Podczas zakupów należy zwrócić uwagę na jakość wykonania prezentu, która w tym przypadku ma ogromne znaczenie. Trwały materiał i solidne wykonanie walizki to gwarancja, że nie popsuje się ona w drodze, co pozwoli zaoszczędzić wiele stresu podczas podróży. Jeżeli tata często podróżuje samolotem, to warto wybrać walizkę o unikalnym designie lub kolorze – by łatwiej było rozróżnić bagaż podczas odprawy - oraz w odpowiednich rozmiarach.

Duza-walizka-WITTCHEN-56-3P-823-granatowa-16873_11


Srednia-walizka-WITTCHEN-56-3P-822-czarna-16867_10

Plecak dla taty

Plecak to świetny pomysł na prezent dla aktywnego taty, który preferuje sportowy styl lub często wybiera się na piesze wycieczki. Podczas wyboru plecaka dla taty należy zwrócić uwagę na wielkość podarunku. Duży sprawdzi się, gdy obdarowany nosi przy sobie sporo rzeczy lub będzie z niego korzystać podczas dłuższych podróży. Natomiast mniejszy model plecaka będzie idealny do spakowania najpotrzebniejszych rzeczy do pracy lub krótki wypad w plener.

Plecak-AMERICAN-TOURISTER-24G-Urban-Groove-czarny-ochraniacz-10017_2

Portfel na prezent

Noszony w kieszeni, torbie czy plecaku i często wyjmowany portfel jest narażony na szybkie przetarcia i zniszczenia. Dlatego jest to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca. Podczas wybierania portfela należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego rozmiary. Jeżeli tata nosi akcesorium w kieszeni spodni, to lepszy będzie mniejszy, cieńszy model, który lepiej się wpasuje rozmiarowo i nie będzie się zbyt bardzo odznaczać. Natomiast jeśli tata nosi przy sobie sporo kart, zdjęć, pieniędzy, to warto postawić na nieco większy model portfel. Co istotne - zwykle najtrwalsze są portfele wykonane ze skóry naturalnej.

Portfel-meski-PETERSON-348-Z-RFID-2-2-1-ciemny-braz-16861_2

Skórzany pasek do spodni

Pasek do spodni jest to często pomijany przez panów element garderoby, a warto przywiązać do niego większą uwagę. Warto więc podarować tacie pasek dobrej jakości, który będzie pełnił nie tylko funkcję użytkową, ale także podkreśli indywidualny styl mężczyzny.

Pasek-meski-PIERRE-CARDIN-LG-0115-35-czarny-16098_1

Saszetka na biodra

Niegdyś uwielbiany, potem wyśmiewany - element garderoby w formie saszetki noszonej na biodrach wrócił do łask, stając się od razu modowymi hitem. Taka saszetka ucieszy nawet tatę, który niekoniecznie interesuje się modą. Jest to niezwykle wygodny gadżet: wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy mamy pod ręką, w skórzanej saszetce.

Saszetka-biodrowa-WITTCHEN-56-3S-007-czarna-13303_1

Skórzane etui na klucze

Pęk kluczy noszony razem z telefonem bądź portfelem potrafi wyrządzić im wielką krzywdę. Porysowany ekran w komórce czy zdarcia skóry na portfelu niestety zdarzają się często w takiej sytuacji. Aby tata już nie musiał tego doświadczać, podaruj mu skórzane etui na klucze, które skutecznie ochroni rzeczy znajdujące się w ich pobliżu przed ewentualnym zniszczeniem.

Etui-na-klucze-dlugie-PUCCINI-MU-1626L-ciemny-braz-16588_1

Etui na wizytówki

Etui na wizytówki to idealny prezent dla mężczyzn, którzy wymieniają się wizytówkami ze swoimi kontrahentami. Takie profesjonalne etui pomoże uchronić wydruki przed pognieceniem, a także świetnie wygląda. Dzięki niemu wszystkie potrzebne wizytówki znajdują się w jednym miejscu, nie trzeba się więc martwić, że gdzieś zgubimy część z nich.

Etui-na-karty-kredytowe-PETERSON-601-RFID-czarne-15607_1
Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel