Damskie i męskie portfele Peterson — ponadczasowy design

2018-06-12
Damskie i męskie portfele Peterson — ponadczasowy designWyroby firmy Peterson charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości skóry naturalnej oraz oryginalnym designem. Dzięki skupieniu się na portfelach, zarówno damskich, jak i męskich, firma znalazła idealne, praktyczne rozwiązania, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej galanterii. Zespół od lat próbuje zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów oraz zaskakiwać nietuzinkowymi koncepcjami. Ich produkty można zakupić stacjonarnie we wszystkich większych miastach w Polsce oraz online.

Damskie portfele


Damskie portfele Peterson wyróżnia zróżnicowany, ale klasyczny i ponadczasowy design, przez co znajdziemy wśród nich modele idealnie zarówno dla młodych dziewcząt, jak i ustatkowanych, dojrzałych kobiet. Dzięki starannemu wykonaniu z wysokiej jakości skóry są to produkty na lata.

W ofercie marki znajdziemy produkty w wielu kolorach — od klasycznej czerni, poprzez żywe czerwienie aż po stonowane beże. Znajdziemy również modele we wzory takie jak tłoczone motyle czy krateczka stylizowana na Burberry. W trosce o zaspokojenie gustu wszystkich klientów Peterson posiada portfele damskie matowe oraz lakierowane. Obydwie wersji wyglądają niezwykle luksusowo i elegancko. Zawdzięczają to między innymi klasycznemu, złotemu logo producenta, które zdobi większość modeli.

Warto zaznaczyć, że produkty tej firmy występują w wielu rozmiarach — panie znajdą tutaj zarówno portfele do małej wieczorowej torebki, jak i pojemne modele, które świetnie sprawdzą się na co dzień.

Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch sposób zapinania portfeli marki Peterson — te z zatrzaskiem wyglądają niezwykle klasycznie i przypominają tradycyjne modele, z kolei te z zamkiem to ogromny ukłon ku nowocześniejszemu designowi i praktyczności.Męskie portfele


Modele męskie, podobnie jak damskie, nie posiadają wąskiej grupy docelowej. Dedykowane są młodym, energicznym mężczyznom, jak i tym starszym i statecznym. Wysokiej jakości materiały oraz klasyczny design zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta.

Męskie portfele nie cieszą się aż tak różnorodną kolorystyką, jak damskie. Większość z nich wykonana jest z klasycznej czarnej lub brązowej skóry, znajdziemy jednak również modele w innych kolorach np. granatowym. Części modeli oryginalność nadają wstawki i dodatki w kontrastowym kolorze np. czerwonym. Dzięki wykorzystaniu matowej skóry wyglądają one niezwykle klasycznie i elegancko. Na logowanie produktów składa się zarówno firmowy znaczek Peterson, jak i złote litery układające się w nazwę marki. Podkreślają one elegancki charakter portfeli. W ofercie firmy od niedawna znajdują się niezwykle nowoczesne, lekko „łobuzerskie” produkty.

Portfele marki Peterson charakteryzują się zróżnicowanymi rozmiarami, dzięki czemu znaleźć można solidne, pojemne modele, w których zmieszczą się wszystkie karty, dokumenty oraz gotówka, a także kompaktowe podręczne wersje portfeli, które z powodzeniem zmieszczą się w kieszeni spodni lub marynarki.

W ofercie firmy znajdziemy wersje niezapinane, jak i te z zamkiem lub zatrzaskiem. Łączy je jedna cecha — elegancki, męski, ponadczasowy design.

Damskie i męskie portfele Peterson charakteryzują się unikalnym, ale klasycznym designem, który szybko nie wyjdzie z mody, gdyż wysoka jakość materiałów oraz sprawdzone rozwiązania są nieśmiertelne.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel