Dlaczego warto zainwestować w droższy portfel?

2019-07-17
Dlaczego warto zainwestować w droższy portfel?Może się wydawać, że portfel jest dodatkiem galanteryjnym, na wybór którego nie trzeba poświęcać dużo czasu. Wiele osób nie chce wydawać na niego dużych pieniędzy i szuka jak najtańszych modeli, byle tylko akcesorium spełniło potrzeby i oczekiwania użytkownika. Rzeczywistość szybko pokazuje, że nie jest to dobrą praktyką. Oszczędność pieniędzy przy zakupie taniego portfela okazuje się pozorną, gdy kolejny zużyty model trzeba w niedługim czasie zastąpić nowym.

Wysoka jakość portfela ma swoją cenę

Produkty wysokiej jakości mają swoją cenę. Bierze się ona przede wszystkim z kosztu materiałów, z jakich dana rzecz została wykonana i czasu poświęconego na stworzenie jej z dbałością o każdy detal. W efekcie powstaje przedmiot codziennego użytku, który w nienagannym stanie będzie służył przez wiele lat.

Do przedmiotów, po które sięga się wielokrotnie każdego dnia, bez wątpienia należy zaliczyć portfel. Niewielkie akcesorium ma ciężkie zadanie do wykonania. Często wypchany po brzegi, przekładany z jednej torby do drugiej, otwierany i zamykany przy każdej wizycie w sklepie szybko się zużywa, traci swój estetyczny wygląd, a przede wszystkim funkcjonalność, na której nam zależy.

Za gwarancję jakości i trwałości materiału, ponadczasowy szyk i elegancję oraz funkcjonalność portfela warto zapłacić nieco więcej przy pierwszej wizycie w sklepie z galanterią niż w sumie za każdorazowy zakup kolejnego, taniego portfela. Naturalna skóra przetrwa zdecydowanie dłużej niż jej sztuczne zamienniki i z biegiem lat nie straci ona swojego estetycznego wyglądu.

Portfel-damski-WITTCHEN-25-1-485-granatowy-16241_1

Dobrze przemyślana ergonomia portfela

Nad stworzeniem idealnego portfela, który służyć ma przez wiele lat, pracuje sztab ludzi. Projektanci dobierają materiały i tworzą formy, które wygodnie chwyci się w dłoń. Dużą uwagę przykładają do możliwości jak najlepszej i użytecznej organizacji przechowywanych w portfelu dokumentów, rachunków i pieniędzy. W efekcie otrzymujemy stylowy dodatek, po który z przyjemnością sięgamy do torby lub kieszeni. Co ważne – portfel nawet po latach wyciągamy na zewnątrz bez poczucia skrępowania, że jego wizerunek ujmuje szyku i elegancji stylizacji, w jakiej akurat występujemy.

Wybierając dobrze zaprojektowany portfel zyskujemy gwarancję utrzymania w nim ładu i porządku. Wszystko jest w nim przemyślane. Swoje miejsce znajdą tu nie tylko banknoty i bilon, ale również fotografie bliskich osób, paragony z odwiedzanych po drodze sklepów, dokumenty, a nawet bieżące rachunki do zapłacenia. Cała zawartość powinna być dobrze zabezpieczona przed rozsypaniem się. Dobrej jakości portfele zaopatrzone są w solidne bigle, suwaki i zatrzaski, które podołają wyzwaniu, jakim jest wielokrotne ich otwieranie i zamykanie w ciągu dnia.

Portfel-damski-WITTCHEN-10-1-081-czerwony-642_1


Portfel-meski-WITTCHEN-10-1-119-ciemny-braz-z-wyjmowana-wkladka-531_1

Szyk i elegancja portfeli zawsze są w cenie

Ponadczasowość to obok funkcjonalności największa wartość przedmiotów codziennego użytku. Chodzi tu nie tylko o ich design wpisujący się w kolejne trendy modowe, ale przede wszystkim estetyczny wizerunek po wielu latach użytkowania. Po nienagannie wyglądające akcesoria sięga się zdecydowanie chętniej niż po przedmioty mające swój najlepszy czas już dawno za sobą.

Sięgając po droższy portfel zyskujemy trwałość, a co za tym idzie – szyk i elegancję, które będą nam towarzyszyć przez długi czas. Dobrej jakości galanteria nawet po wielu latach użytkowania wygląda estetycznie i stylowo.

Portfel-damski-OCHNIK-PL-129-89-ciemny-braz-4528_1


Portfel-meski-WITTCHEN-10-1-139-czarny-5291_1
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel