Galanteria dla mężczyzny na lato 2018

2018-07-30
Galanteria dla mężczyzny na lato 2018Moda nie jest dziedziną zarezerwowaną jedynie dla kobiet. W każdym sezonie pojawiają się trendy kierowane również do mężczyzn. Dotyczą one zarówno garderoby, jak i dodatków. W tym zakresie panowie mają znacznie mniejsze pole do popisu niż ich koleżanki. Warto więc skierować męską uwagę na szykowną galanterię, która podkreśli ich styl i charakter.

Teczka do pracy

Lato 2018 to styl i elegancja. Tymi kryteriami powinni kierować się także panowie, którzy chcą w pracy wyglądać modnie i profesjonalnie. Do tego przyda się teczka lub aktówka, w której zmieszczą się firmowe dokumenty, laptop i tablet. Z modnym dodatkiem w wygodny sposób i w każdej chwili można mieć pod ręką wszystko, co jest potrzebne do pracy. Wybierając teczkę warto zwrócić uwagę na jakość jej wykonania i funkcjonalność. Duża liczba przegródek umożliwia odpowiednią segregację przedmiotów i utrzymanie porządku. Elegancka teczka lub aktówka wykonana jest z dobrej jakości materiałów. Stylowo i elegancko w każdej sytuacji wyglądają produkty ze skóry. Szykowna teczka wykonana jest z dbałością o każdy szczegół wykończenia.
Teczka-WITTCHEN-21-3-026-ciemny-braz-1953_2
Teczka-WITTCHEN-21-3-053-4-ciemny-braz-502_1

Portfel

Mężczyzna, który w każdej sytuacji chce wyglądać modnie, nie powinien zapomnieć o portfelu. Skórzany dodatek zawsze będzie wyglądać gustownie. Pomoże też utrzymać porządek w kartach płatniczych i gotówce. W zależności od osobistych upodobań, można zdecydować się na model z miejscem przeznaczonym na monety, lub postawić na oddzielną bilonówkę. Portfel sprawdzi się również jako miejsce do przechowywania potrzebnych na co dzień dokumentów. Dobrze jest mieć pod ręką prawo jazdy, dowód osobisty i rejestracyjny. Panom silnie związanym z rodzinom przyda się także miejsce na zdjęcia bliskich. Zwłaszcza, gdy znaczną część dnia spędzają poza domem.
Portfel-meski-WITTCHEN-21-1-040-RFID-czarny-12920_1
Bilonowka-WITTCHEN-21-2-066-czarna-1116_5

Pasek

Elementem, bez którego nie obędzie się niemal żaden stylowy mężczyzna, jest pasek. Niewielki dodatek do stylizacji może podkreślić jej charakter lub ująć blasku, jeśli będzie nieodpowiednio dobrany. Warto więc mieć w swojej garderobie kilka modeli odpowiednich na różne okazje. Do oficjalnego stroju przyda się prosty, elegancji pasek skórzany dopasowany kolorystycznie do butów. Na więcej luzu można pozwolić sobie przy codziennej stylizacji. Warto sięgać po ciekawe klamry, które urozmaicą outfit niczym element biżuteryjny. Tu producenci mają propozycje, które przypadną do gustu miłośnikom prostych, klasycznych wzorów, subtelnych detali i bogatych zdobień.
Pasek-meski-WITTCHEN-70-8-151-ciemny-braz-1228_4
Pasek-meski-OCHNIK-PAM-AM041-87-braz-2448_3

Etui

Szykowny mężczyzna swoje wizytówki, długopisy, karty kredytowe, klucze czy okulary nosi w eleganckim etui. Pokrowce są niewielkich rozmiarów, łatwo mieszczą się w kieszeni, wszędzie można je ze sobą zabrać i chronią zawartość przed zniszczeniem. Akcesoria wykonane ze skóry dobrej jakości służą przez wiele lat i zawsze wyglądają elegancko. Z pozoru mało znaczące gadżety podkreślają charakter mężczyzny i podkreślają wysmakowany gust. Dobra organizacja posiadanych przedmiotów charakteryzuje panów, którzy lubią stabilizację, wiedzą czego chcą od życia i osiągają zamierzone cele.
Etui-na-wizytowki-WITTCHEN-25-2-151-czarne-6102_1
Etui-na-okulary-WITTCHEN-21-2-164-czerwone-216_2
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel