Galanteria skórzana w prezencie dla Dziadka i Babci

2018-12-28
Galanteria skórzana w prezencie dla Dziadka i BabciStyczeń nierozerwalnie kojarzy się ze świętem seniorów każdej rodziny. Dzień Babci i Dziadka celebrowany jest w wielopokoleniowym gronie. Odwiedziny wnuków, słodki poczęstunek, ciepłe słowa uznania, dobre życzenia na przyszłe dni i drobne upominki sprawiają, że te święta seniorów stają się jednymi z ważniejszych w roku. Co podarować z okazji Dnia Babci i Dziadka najbliższym?

Szykowne etui na okulary

Nieodłącznym atrybutem Babci i Dziadka są okulary. Seniorzy nie wyobrażają sobie choćby jednego dnia bez nich. To nieodłączny towarzysz jesieni życia. Trzeba więc mieć go zawsze pod ręką.

Kochające wnuczęta, z okazji Dnia Babci lub Dziadka, mogą podarować szykowne etui na okulary. Taki prezent będzie nie tylko praktycznym gadżetem, ale też wyrazem troski o seniora rodu i dbania o komfort jego codziennego życia.

Wysokiej jakości materiał wykonania doda babci i dziadkowi elegancji oraz szyku. Bez względu na to, w jakiej sytuacji będą oni musieli sięgnąć po okulary, a miękko wyścielone wnętrze zabezpieczy szkła przed zarysowaniem. Dzięki sztywnej konstrukcji, w etui bezpieczne będą również oprawki.

Etui-na-okulary-MARCO-E-16S-czerwone-672_2


Etui-na-okulary-WITTCHEN-21-2-164-ciemny-braz-219_6

Kosmetyczka na wyjazd i nie tylko

Jesień życia nie oznacza zamknięcia się w domu. Aktywni seniorzy nie stronią od wyjazdów. Jeśli zdrowie na to pozwala, chętnie odwiedzają ciekawe zakątki świata. Babcie i dziadkowie chętnie korzystają też z turnusów rehabilitacyjnych oferowanych przez wszelkiego rodzaju sanatoria i uzdrowiska. W ciągu roku nie brakuje również okazji, by odwiedzić rodzinę mieszkającą w innym mieście.

Bez względu na to, jaki charakter mają wyjazdy, babci i dziadkowi przyda się kosmetyczka podróżna. To kolejny pomysł na prezent, jakim warto obdarować seniora z okazji jego święta. Pomoże w organizacji kosmetyków niezbędnych do codziennej higieny i pielęgnacji poza domem.

Na co dzień szykowna kosmetyczka przyda się babci i dziadkowi do przechowywania w niej leków, które w jesieni życia towarzyszą niemal każdemu człowiekowi. Ukryte w eleganckim etui nie zdradzą gościom problemów zdrowotnych, nawet gdy będą stać w widocznym miejscu, by na co dzień przypominać seniorom o konieczności ich zażycia.

Kosmetyczka-podrozna-WITTCHEN-56-3S-464-burgund-14368_3


Kuferek-WITTCHEN-56-3A-334-biala-13158_4

Klucze zawsze pod ręką

Codzienne roztargnienie towarzyszy niemal każdemu seniorowi. Z okazji Dnia Babci i Dziadka warto zadbać, by nestorzy rodu nie musieli borykać się z poszukiwaniem niezbędnych drobiazgów. Do nich bez wątpienia nalezą klucze.

Polecamy więc wręczyć Babci i Dziadkowi w dniu ich święta gustowne etui na klucze. Niewielki gadżet z pewnością znajdzie dla siebie miejsce w każdej babcinej torebce i dziadkowej kieszeni. A jest na tyle duży, by nie sprawiać problemu z szybkim odnalezieniem odłożonych w roztargnieniu kluczy.

Etui-na-klucze-PUCCINI-MU-309-czerwone-12192_2


Etui-na-klucze-PUCCINI-MU-490-czarne-12298_1

Bilon pod kontrolą

Babcie i dziadkowie uwielbiają rozpieszczać swoje wnuki. Przy każdej okazji wciskają im w dłoń monetę z przeznaczeniem na łakocie. O tym, jak wiele problemów na co dzień sprawia bilon, wiedzą nie tylko seniorzy. Wypadające z portfela drobne są utrapieniem i potrafią zirytować każdego. Ciekawą propozycją na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka jest skórzana bilonówka, w której można przechowywać monety bez obaw, że rozsypią się one w torebce lub przy kasie, gdy pod presją osób czekających w kolejce chciałoby się jak najszybciej rozliczyć za zakupy.

Podkowa-na-bilon-WITTCHEN-21-2-156-czerwona-4930_1


Bilonowka-WITTCHEN-21-2-066-czarna-1116_5
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel