Kto ucieszy się z walizki pod choinką?

2017-11-20
Kto ucieszy się z walizki pod choinką?

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami Bożym Narodzeniem wiele osób zaczyna się zastanawiać, czego pragną lub potrzebują ich bliscy. Jeśli akurat na horyzoncie nie widnieje żaden oryginalny pomysł, można sięgnąć do awaryjnej listy prezentów uniwersalnych, które charakteryzuje to, że niemalże zawsze okazują się przydatne. Do takich podarunków zdecydowanie zaliczają się walizki.

Walizki kabinowe, czyli najlepszy przyjaciel pasażera

Do najpopularniejszych modeli należą walizki kabinowe, czyli takie, które dzięki swoim wymiarom doskonale nadają się na bagaż podręczny do samolotu. Wyposażone w cztery kółka prowadzą się płynnie i bez wysiłku. Do ich wykonania wykorzystywane są najnowocześniejsze materiały pozwalające tworzyć walizki jednocześnie lekkie i solidne. Będą one doskonałym prezentem dla osoby udającej się w częste, jednak niedługie podróże.

Mala-walizka-PUCCINI-Sydney-PC016-C-bordowa-7695_2

Średnie i duże walizki na dalsze podróże

Dla osób, które czeka dłuższa lub daleka podróż, idealnym podarunkiem będzie walizka o większych wymiarach – średnia lub duża. Pojemny, zawierające liczne kieszenie prezent powinien zostać wykonany z lekkiego materiału tak, aby nie stanowić dodatkowego ciężaru dla podróżującego. Nieduża waga walizki nie wyklucza jednak trwałości i wytrzymałości – współcześnie produkowane walizki charakteryzuje i jedno, i drugie.

Srednia-walizka-PUCCINI-PP010-Havana-czarna-9060_6


Duza-walizka-AMERICAN-TOURISTER-62A-003-fioletowa-1849_6

Dziecięce walizki dla małych miłośników przygód

Walizka może okazać się również doskonałym podarunkiem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z podróżami. Małe kuferki niejednokrotnie ozdobione są wizerunkami z postaci popularnych bajek lub stylizowane na zwierzątka. Wykonuje się je z wyjątkowo lekkich materiałów tak, aby mały podróżnik mógł sam nosić swój prezent.

Walizka-dziecieca-AMERICAN-TOURISTER-19C-Disney-Princess-7723_2


Dziecieca-walizka-LITTLE-LIFE-L11260-dinozaur-5365_3

Zestawy walizek dla zapalonych podróżników

Jeśli obdarowywana osoba podróżuje wyjątkowo często, warto rozważyć zakup całego zestawu walizek. Zawierają one zwykle trzy lub cztery elementy, w tym małą walizkę kabinową, średnią oraz dużą, chociaż trafić można również na komplet składający się z małego oraz dwóch dużych egzemplarzy. Pasujące do siebie walizki wyglądają elegancko i efektownie, zaś nowemu właścicielowi będą służyły przez długie lata.

Zestaw-walizek-PUCCINI-PC005-Voyager-grafitowy-7092_8


Zestaw-trzech-walizek-AMERICAN-TOURISTER-91A-Vivotec-fioletowy-8396_10

Akcesoria do walizek

Dla osób dysponujących nieco mniejszym budżetem rozsądnym, lecz wciąż pomysłowym rozwiązaniem będzie zakup akcesoriów do walizek, czyli na przykład eleganckich identyfikatorów do bagażu, kłódek do walizek czy pasów do ich zabezpieczenia. Osoby udające się w częste lub dalekie podróże docenią również gadżety, takie jak poduszki podróżne ułatwiające spanie w pociągu lub samolocie, saszetki umożliwiające bezpieczne przechowywanie pieniędzy lub dokumentów czy pokrowiec na walizkę. Nietypowym podarunkiem będzie waga podróżna, dzięki której można mieć pewność, że dopuszczalna w samolocie waga bagażu nie została przekroczona.

Saszetka-biodrowa-ultra-cienka-TRAVEL-BLUE-111-9-czarna-6581_4


Waga-podrozna-PUCCINI-WB04-czarna-elektroniczna-7615_2

Coroczne postanowienie, by nie robić prezentów na ostatnią chwilę najczęściej pozostaje wyłącznie w sferze pobożnych życzeń, warto więc rozważyć szybkie zakupy bez wychodzenia z domu, czyli za pośrednictwem Internetu. Aby jednak taka transakcja była faktycznie udana, należy jej dokonać w sklepie, który posiada towar w swoim magazynie i gwarantuje jego natychmiastową wysyłkę.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel