Modne dodatki – portfele skórzane

2018-09-25
Modne dodatki – portfele skórzaneWspółcześnie trudno wyobrazić sobie życie bez użytecznego przedmiotu, jakim jest portfel. Przechowujemy w nim gotówkę, karty, dokumenty i całą masę drobiazgów. Ze względu na to, że z portfela korzystamy codziennie i stale nosimy go przy sobie, wyrób ten zużywa się bardzo szybko. Bezkonkurencyjnym materiałem na dodatki galanteryjne jest naturalna skóra. Nie tylko prezentuje się bardzo stylowo, ale przede wszystkim cechuje ją duża wytrzymałość. Wybierając idealny portfel, który długo będzie służył i zachwycał swoim wyglądem, powinniśmy zwrócić uwagę m.in. na staranność wykonania przeszyć oraz sklejeń w gotowym produkcie.

Skórzany portfel symbolem elegancji

Z pewnością osoby, które przywiązują dużą wagę do codziennego wyglądu, wkładają wiele energii w dobór właściwych dla siebie dodatków. Portfel zalicza się do elementów wspaniale i subtelnie podkreślających elegancję właściciela. Aby tak się stało, wybierajmy wyroby galanteryjne wyłącznie z dobrej jakości, naturalnej skóry. Najlepiej sprawdzi się portfel w kolorze czarnym lub ciemnobrązowym. Klasyczny, prosty model idealnie komponuje się ze stylem biznesowym. Z pewnością będzie świetnie prezentować się wyjęty z eleganckiej torebki bądź teczki.

Portfel-meski-WITTCHEN-10-1-119-ciemny-braz-z-wyjmowana-wkladka-531_1

Pojemny portfel dla zapracowanych

Głównym zadaniem portfeli jest zgromadzenie w jednym miejscu niezbędnych na co dzień drobiazgów oraz gotówki. Obecnie większość z nas posługuje się kilkoma kartami, nie tylko płatniczymi, lecz także lojalnościowymi, plastikowymi karnetami czy voucherami upominkowymi. W portfelu chętnie nosimy także dowód osobisty i prawo jazdy. Portmonetka stanowi zasobnik na drobne notatki, listy zakupów, wizytówki czy dokumenty. Często umieszczamy tam przedmioty przynoszące szczęście bądź zdjęcia bliskich osób. Aby wszystko zmieściło się w portfelu w wygodny i uporządkowany sposób, wyrób powinien być wyposażony w dużą liczbę przegródek i kieszonek.

Portfel-damski-OCHNIK-PL-128-99-czarny-6215_7

Kobiecy, czerwony portfel

Kobiety uwielbiają wyroby galanteryjne w kolorze czerwonym. Jest on nie tylko bardzo kobiecy, lecz także energetyzujący. Podobno portmonetka w barwie czerwieni przynosi powodzenie w kwestiach finansowych i przyciąga dobrobyt do właściciela. Szczególnie pięknie wyglądają czerwone portfele damskie wykonane z naturalnej skóry. Są bardzo eleganckie i dzięki swojej odporności na zniszczenia mogą bardzo długo służyć właścicielce i cieszyć nienagannym wykonaniem.

Portfel-damski-OCHNIK-PL-157-41-czerwony-2323_2

Bilonówka – alternatywa dla portfela w wersji mini

Zdarzają się sytuacje, gdy nie potrzebujemy przy sobie dużego portfela. Szczególnie ma to miejsce podczas imprez plenerowych czy spotkań z przyjaciółmi. Doskonale sprawdzi się wtedy niewielkich rozmiarów bilonówka. Zgrabny kształt portfelika pozwala wygodnie zmieścić go w kieszeni spodni lub malutkiej torebki. Skórzany portfel na bilon jest także dobrym rozwiązaniem dla eleganckich osób, które lubią mieć oddzielny zasobnik na drobne pieniądze.

Bilonowka-PETERSON-619-2-1-1-czarna-13386_2

Bezpieczeństwo kart w portfelu

Istotną kwestią podczas wyboru odpowiedniego portfela jest zabezpieczenie znajdujących się w nim kart płatniczych przed kradzieżą danych. Nowoczesne portfele posiadają system ochrony RFID ( Radio-Frequency IDentyfication). Dzięki wszytemu w okładkę wyrobu galanteryjnego specjalnemu materiałowi, sygnał radiowy jest blokowany, co skutecznie uniemożliwia nieautoryzowany odczyt danych z karty.

Portfel-meski-PETERSON-304-RFID-2-1-1-13336_1
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel