Najlepsze walizki na weekendowy wypad za miasto

2020-01-27
Najlepsze walizki na weekendowy wypad za miastoPodróże kształcą, bawią, pomagają się odstresować, zobaczyć coś nowego. Zalet jest naprawdę wiele i coraz więcej osób to dostrzega. Amatorów podróży przybywa z roku na rok. Ostatnio szczególnie modne zrobiły się także krótkie weekendowe wypady za miasto. Może to być wyjazd nad jezioro, na agroturystykę, w góry, a może zwiedzanie innej miejscowości? Oczywiście do takich podróży warto przygotować się zawczasu i zaopatrzyć w odpowiednie walizki. Które walizki są najlepsze na weekendowy wypad za miasto? Oto kilka propozycji.

Średnia walizka kabinowa PUCCINI New Voyager

Na 2-3 dni wbrew pozorom mamy wcale nie taki mały bagaż. Wiele rzeczy, które wzięlibyśmy na dłuższy wyjazd, trzeba zabrać również na weekendowy, chociażby kosmetyki. Poza tym zawsze istnieje ryzyko zmiany pogody, nieoczekiwanych zdarzeń itp. Oczywiście nie ma sensu pakować się do ogromnej walizki, a nie liczmy na to, że zmieścimy się w najmniejszą. Najlepszym rozwiązaniem będzie średnia walizka, np. kabinowa marki PUCCINI z serii New Voyager. Jest to bardzo pojemna (61 litrów) walizka na czterech podwójnych kółkach. Wykonano ją z odpornego na wszelkie uszkodzenia poliwęglanu. Posiada wysuwaną trzystopniową rączkę z blokadą, a także uchwyty na górnej i bocznej części. Pomimo swojej pojemności cechuje ją niewielka waga, bowiem zaledwie 3,3 kg. Bezpieczeństwo zapewnia zintegrowany szyfrowy zamek TSA. Walizka posiada także wewnętrzne pasy przytrzymujące garderobę. Istotne jest również to, iż prezentuje się ona bardzo elegancko.
Średnia walizka PUCCINI PC005 New Voyager granatowa

Średnia walizka materiałowa PUCCINI Verona

Jeśli preferujemy walizki materiałowe, warto zdecydować się na zakup walizki marki PUCCINI z kolekcji Verona. Jest ona umieszczona na dwóch kołach i posiada wysuwaną rączkę z blokadą, a oprócz tego uchwyty u góry i z boku. Walizka ma pojemność około 62 l, ale można ją poszerzyć za pomocą zamka i wówczas pomieści ona aż 75 l. Waży przy tym zaledwie nieco ponad 3 kg. Z tyłu posiada ona wysuwany wizytownik adresowy, a w środku wyposażona jest w pasy przytrzymujące zawartość. Istotne jest również to, iż walizka materiałowa ma nieco elastyczny kształt, dzięki czemu łatwiej umieścić ją np. w bagażniku samochodu czy na półce w pociągu.
Średnia walizka PUCCINI EM-50408 Verona czerwona

Mała walizka dziecięca AMERICAN TOURISTER

Oczywiście nie można zapomnieć także o tych najmłodszych podróżnikach. Rodzinny weekendowy wypad za miasto może świetnie zintegrować rodzinę, poprawić wzajemne relacje, a jednocześnie zaszczepić w naszych pociechach pasję do podróżowania. Z pewnością każdy maluch będzie zachwycony, gdy dostanie swoją własną małą walizkę. Marka American Tourister wyprodukowała specjalną serię walizek dla dzieci Disney Legends. Które dziecko nie lubi gadżetów ze swoimi ukochanymi postaciami z bajek? Poza tym walizki te są niezwykle lekkie, a zarazem pojemne, bowiem mieszczą ponad 35 litrów. Posiadają bardzo wygodną regulowaną rączkę oraz cztery podwójne kółka. Jest niezwykle wygodna w użytkowaniu i prosta w czyszczeniu. Cechuje ją także duża wytrzymałość. Oprócz tego wyposażona jest w dodatkowe zabezpieczenia, typu szyfr oraz specjalne pasy na ubrania.
Mała walizka AMERICAN TOURISTER 19C Disney Legends MICKEY KISS
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel