Paski męskie WITTCHEN - wybierz model idealny dla siebie

2019-11-15
Paski męskie WITTCHEN - wybierz model idealny dla siebiePasek męski już dawno przestał być banalnym dodatkiem do garderoby. Nadal jego głównym zadaniem jest utrzymanie spodni na właściwym miejscu, ale lista wymagań stawianych paskom z biegiem lat nieco się wydłużyła. Dzisiaj męski pasek do spodni ma być dodatkiem podkreślającym charakter stylizacji i dodającym właścicielowi szyku oraz elegancji.

Jak dobrać pasek do spodni?

Skórzany, męski pasek do spodni nie może być wybrany przypadkowo. Przede wszystkim należy kierować się okazją, przy której planujemy w nim wystąpić. Kolejne kryterium to kolor skóry, z jakiej wykonany jest pasek do spodni – powinien on pasować do butów. Nie bez znaczenia są tu również pozostałe dodatki, np. spinki przy mankietach lub zegarek – do nich dopasuj sprzączkę paska.

Pasek męski WITTCHEN 70-8-002 ciemny brąz

Paski męskie od Wittchen – luksus, szyk i elegancja

Pasek w męskiej stylizacji odgrywa równie ważną rolę, jak biżuteria dopełniająca kreację szykownej kobiety. Warto pamiętać, że spełnia on nie tylko praktyczne zadanie, jakim jest utrzymanie spodni na właściwym miejscu. Przy kontakcie z nowo poznaną osobą może mieć ogromny wpływ na pierwsze wrażenie, jakie na niej zrobisz.

Dobrym wyborem dla panów, którzy dbają o każdy detal swojego wizerunku i chcą prezentować się z klasą, będą skórzane paski męskie sygnowane marką Wittchen. Wykonane są z luksusowych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu przez długie lata zachowają swój nienaganny wygląd, pozwalając właścicielowi zadbać o elegancki styl ubierania się.

Pasek męski WITTCHEN 70-8-019 czarny

Klasyka w odcieniu eleganckiego brązu

Klasyka sprawdza się w każdej sytuacji. To propozycja dla panów preferujących minimalizm i uniwersalność zastosowań. Prosta w swojej formie sprzączka paska dobrze zaprezentuje się zarówno przy eleganckim garniturze, jak i dżinsach noszonych po pracy.

Skórzany pasek w neutralnym odcieniu ciemnego brązu jest na tyle uniwersalnym dodatkiem, by z powodzeniem zestawić go z niemal każdym kolorem ubrania. Dodatkowo szyku całej kreacji doda precyzja wykonania, jaką cechują się skórzane paski Wittchen oraz dbałość o każdy detal. To szczególnie ważne w przypadku prostych modeli, w których nie ma dodatkowych, przykuwających uwagę elementów.

Pasek męski WITTCHEN 70-8-058 ciemny brąz

Biżuteryjna sprzączka przy pasku przykuwająca uwagę

Skórzany pasek do spodni nie musi być nudnym dodatkiem ginącym w całym zestawieniu stroju. Panom, którzy lubią wyróżniać się w tłumie polecamy modele ze sprzączką zdobioną niczym kobieca biżuteria. Niewielki szczegół nieco rozświetli formalny outfit. To idealna propozycja dla mężczyzny, który funkcjonalność przedmiotu lubi łączyć z jego dyskretnym pięknem, elegancką jakością i estetyką wykonania.

Pasek męski WITTCHEN 70-8-151 ciemny brąz

Ekstrawagancki granat dla pewnego siebie mężczyzny

Ekstrawagancki granat połączony z niebanalną sprzączką – tego typu skórzany pasek do spodni bez wątpienia zwróci na siebie uwagę. Nie powinien przechodzić obok niego obojętnie żaden mężczyzna pewny siebie, swojej wartości i osiągający każdy z obranych przez siebie celów. To idealne, ekskluzywne połączenie szyku oraz elegancji z odwagą i otwartością na nowe możliwości.

Pasek męski WITTCHEN 87-8M-312 granatowy
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel