Personalizacja dodatków - czyli sposób na wyjątkowy prezent

2018-10-23
Personalizacja dodatków - czyli sposób na wyjątkowy prezentWybierając prezent dla bliskiej osoby zależy nam na tym, aby cechował się niepowtarzalnością. Dobrym pomysłem na elegancki upominek jest zakup dodatku galanteryjnego. Portfel, etui na klucze czy skórzany futerał na okulary są bardzo praktycznymi a zarazem stylowymi podarunkami. Można jednak pójść o krok dalej i sprawić, by zakupiony przedmiot stał się absolutnie wyjątkowy. W tym celu świetnie sprawdzi się wygrawerowanie unikalnego tekstu na prezencie. Dzięki takiemu zabiegowi możemy przez upominek wyrazić znacznie więcej.

Zdobiony portfel

Solidny portfel ze skóry może stanowić bardzo wykwintny prezent. Co do jego użyteczności nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością obdarowanej osobie przyda się nowy drobiazg. Wybierając upominek, powinniśmy kierować się gustem i upodobaniami przyszłego właściciela. Dla eleganckiego biznesmena wybierzmy ciemny i klasyczny portfel, natomiast osobie o artystycznej duszy i swobodnym stylu ubierania na pewno sprawi radość dodatek skórzany o niebanalnym kształcie lub w ulubionym kolorze. Aby prezent zyskał wyjątkowy charakter, zdecydujmy się na wytłoczenie inicjałów lub grawer laserowy. Współczesna technologia umożliwia precyzyjne naniesienie dowolnego wzoru na skórzany materiał. Stylowy portfel będzie wyglądał doskonale, gdy umieścimy na nim złocone inicjały przyszłego właściciela. Jeśli osoba, której chcemy ofiarować unikalny upominek obdarzona jest poczuciem humoru, z pewnością doceni zabawną sentencję umieszczoną na portfelu.

Wyjątkowy brelok do kluczy

Klucze są przedmiotem, który najczęściej zapodziewa się w momencie, kiedy jest najbardziej potrzebny. Aby temu zapobiec, warto posiadać brelok – etui na klucze. Z pewnością jest to znakomity pomysł na prezent. Gdy dodatkowo ozdobimy go unikalnym grawerem, osoba obdarowana poczuje, że jest dla nas wyjątkowa. Etui możemy opatrzyć zabawnym napisem, np. „Klucze do szczęścia”, „Kluczowe sprawy” lub „By klucze klucznika nie kluczyły”.

Etui na wizytówki w unikalnym wydaniu

Zasobnik przeznaczony do przechowywania wizytówek jest dodatkiem nieodzownym człowiekowi biznesu. Jeśli chcemy obdarować zapracowaną osobę, na pewno eleganckie skórzane etui będzie trafionym prezentem. Osoba, której wręczymy podarunek poczuje, że ciepło o niej myślimy, gdy ozdobimy etui spersonalizowanym grawerem lub tłoczeniem. Dobrym pomysłem jest umieszczenie na skórze wytłoczonego logo firmy i inicjałów przyszłego właściciela upominku.

Etui-na-wizytowki-PUCCINI-MU-7827-braz-12194_1

Spersonalizowana kosmetyczka

Większość kobiet posiada w swoich łazienkach mnóstwo kosmetyków. Gdy chcemy dać prezent dbającej o siebie osobie, która często podróżuje – doskonałym pomysłem będzie ofiarowanie podróżnego kuferka na kosmetyki. Wewnątrz dodatku wszystkie artykuły pielęgnacyjne wygodnie się zmieszczą. Taki prezent okazuje się bardzo praktyczny, a przy tym stylowy. Aby przyszła właścicielka upominku poczuła się wyjątkowo, warto na kuferku umieścić grawer specjalnie dla niej. Możemy zdecydować się na sentencję dotyczącą urody czy podpis imieniem i nazwiskiem. Napis będzie prezentował się szczególnie pięknie, jeśli zostanie ozdobiony niedużą grafiką, np. w kształcie pomadki do ust.
Kuferek-PUCCINI-PCQM005-Voyager-bordo-7021_1
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel