Pierre Cardin - co warto wiedzieć o marce

2018-12-21
Pierre Cardin - co warto wiedzieć o marcePrzez wielu krytykowany jest za rozmienianie się na drobne i przez to, że swoje produkty kieruje do klientów z mniejszym portfelem. Sam uważa, że to właśnie dzięki tej praktyce co jakiś czas nadal może oferować światu mody nowe propozycje. O pracy dla bogatych mówi, że jest nudna. Pierre Cardin, bo to o nim mowa, od lat tworzy markę kreującą trendy.

Jak powstała marka Pierre Cardin?

Pierre Cardin stworzył markę, która w krótkim czasie stała się rozpoznawalna na całym świecie. Jej historia związana jest z niemal całym życiem twórcy, który w czasie studiów skorzystał z możliwości praktykowania w czołowych, paryskich domach mody. Ciekawostką, której nie powinien przegapić nikt, kto chce uchodzić za znawcę tematu jest fakt, że wespół z Yves`em Saint-Laurentem uznany został swego czasu za jednego z lepszych uczniów Cristiana Diora i Elsy Schiaparelii.

W historię modowych trendów Pierre Cardin wpisał się jako kreator prostych, geometrycznych kształtów. To właśnie one stały się bazą dla unikalnego i rozpoznawalnego stylu. Z czasem docenili to m.in.: India Gandhi i Beatlesi. W gronie swoich klientów Pierre Cardin miał też pierwszego człowieka, który stanął na Księżycu - Luisa Armstronga. Niewiele osób spoza grona pasjonatów modowych wie, że spódnicę bombkę i styl unisex do obowiązujących również dzisiaj trendów wprowadził właśnie Pierre Cardin.

Duza-walizka-PIERRE-CARDIN-BN3328-TOM15-szara-4650_2

Luksus w przyjaznej cenie

Marka sygnowana nazwiskiem Pierre Cardin powstała w drugiej połowie ubiegłego wieku i do dzisiaj kojarzona jest przede wszystkim z produktami najwyższej jakości. To luksus, na który może pozwolić sobie każdy, kto ceni przedmioty praktyczne, funkcjonalne i jednocześnie estetyczne. Nie są to bowiem artykuły, których zakup nadwyręża domowy budżet. Do tego, by docenić markę Pierre Cardin, nie potrzebny jest wypchany po brzegi portfel.

Propozycje sygnowane nazwiskiem Cardin mają to do siebie, że chciałoby się otaczać nimi z każdej strony i przy byle okazji rozpieszczać swoje zmysły jakością wykonania. Dużą popularnością cieszą się obecnie portfele, z którymi dzisiaj najczęściej kojarzony jest Pierre Cardin. Czym podbijają one serca użytkowników? Właśnie luksusem, który łatwo wziąć do ręki i w każdej chwili poczuć pod palcami.

Warto wspomnieć, że ten luksus tworzony jest m.in. na terenie Polski. Pierre Cardin jest jednym z pierwszych kreatorów światowej mody, któremu udało się wejść pod koniec lat 90. ubiegłego stulecia na nasz rodzimy rynek. Obecnie produkty marki Pierre Cardin na terenie Polski tworzy kilkanaście firm i fabryk, a nad wysoką jakością produktów pracuje ponad tysiąc osób.

Portfel-meski-PIERRE-CARDIN-SAHARA-TILAK-8806-RFID-czarny-z-niebieskim-paskiem-12831_1


Portfel-damski-PIERRE-CARDIN-520-20-457-czerwony-8079_1

Dlaczego portfel Pierre Cardin?

Szukając produktu, który nie odbiega od wizerunku, światopoglądu i modowych wizji twórcy, nie sposób przejść obojętnie obok portfeli marki Pierre Cardin. Już na pierwszy rzut oka da się zauważyć przede wszystkim jakość materiałów, z jakich każdy z nich został wykonany. Dotykając luksusu i rozkoszując się nim, warto zwrócić uwagę na szczegóły wykończenia. Widoczna jest troska o każdy, nawet najdrobniejszy detal.

Wszystko to sprawia, że wszystko co światu i miłośnikom mody oferuje Pierre Cardin, ląduje na półkach z produktami ekskluzywnymi. Wśród innych produktów tego typu wyróżnia je cena – na ten luksus stać każdego.

Portfel-damski-PIERRE-CARDIN-520-7-8822A-czerwony-12891_5


Portfel-meski-PIERRE-CARDIN-YS507-1-326A-RFID-czarny-14305_12
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel