Pokrowiec na walizkę - szybki sposób na wyróżnienie bagażu

2019-10-02
Po kilku podróżach każda walizka przestaje zachwycać swoim wyglądem. Z czasem opatrzy się na tyle, że wzór staje się nudny, a powstałe podczas transportu zadrapania nie służą estetyce. Kupienie nowej walizki wiąże się zazwyczaj z dużym wydatkiem. Zwłaszcza gdy ma to być produkt wysokiej jakości. Dobrym rozwiązaniem będzie pokrowiec na walizkę. To szybki sposób na wyróżnienie bagażu, spersonalizowanie go i urozmaicenie wyglądu walizki.

Wyróżnij walizkę kolorem z pomocą pokrowców

Przy kolejnych podróżach łatwo zauważyć, że w kolorach bagażu dominują odcienie czerni, szarości czy granatu. Wśród wielu identycznie wyglądających walizek łatwo przegapić swoją na taśmie bagażowej i stracić czas czekając na jej powrót. Możliwe jest również omyłkowe zabranie ze sobą bagażu należącego do innego pasażera.

Chcąc uniknąć stresu towarzyszącego podróży, warto zadbać o spersonalizowanie swojej walizki w taki sposób, by była ona widoczna z daleka i wyróżniała się w stosie innych bagaży. Pomogą w tym kolorowe pokrowce na walizki. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach, więc łatwo znaleźć coś odpowiadającego naszym indywidualnym gustom lub zainteresowaniom.

Pokrowiec na małą walizkę BG Berlin TV Set

Pokrowiec - ochrona walizki przed zniszczeniem

Nie liczmy na to, że walizka nadana jako bagaż będzie pieszczona przez pracowników lotniska i przewoźnika. Trudno przewidzieć, w jakich warunkach odbędzie się transport bagażu. Nikt nie da nam gwarancji, że z jednego miejsca w drugie walizka zostanie przełożona delikatnie. Istnieje też prawdopodobieństwo, że trafi ona na sam spód sterty innych walizek.

Nawet najwyższej jakości powłoka z czasem ulegnie zniszczeniu. Drobne zarysowania powstałe podczas transportu zamienią się w większe rysy i całość przestanie wyglądać estetycznie. Warto więc zaopatrzyć się w pokrowiec na walizkę i zakładać go na bagaż przed każdą podróżą. Pozwoli to uniknąć przypadkowych zadrapań oraz otarć, a przy okazji walizka zyska atrakcyjny wzór lub zabawny akcent tematyczny.

Pokrowiec na małą walizkę BG Berlin Caveman

Żywe kolory pokrowców na walizki – w sam raz na wakacje

Trudno zdecydować się na zakup kilku walizek, by wybierać jedną z nich odpowiednio do rodzaju czekającej nas podróży. Służbowa delegacja wymaga stonowanych kolorów i uniwersalnych odcieni. Wakacje natomiast kojarzą się z beztroską zabawą oraz jaskrawymi, dodającymi energii barwami.

Osobom często podróżującym zarówno służbowo, jak i relaksacyjnie, które lubią dopasować charakter swojego bagażu odpowiednio do sytuacji, polecamy kolorowy pokrowiec na walizkę. Świetnie ukryje on jej służbowy charakter i już w drodze pozwoli poczuć wakacyjny klimat.

Pokrowiec na małą walizkę BG Berlin Lobo American Way

Kontrastowe pokrowce na walizki zwracają uwagę

Osobom lubiącym mieć wszystko pod kontrolą polecamy pokrowiec na walizkę w kontrastowych kolorach. Takie zestawienie barw ułatwi pilnowanie bagażu, gdy trafi on na półkę oddaloną od miejsca zajmowanego w samolocie, autobusie lub pociągu.

Klasyczna czerń i biel zyska uznanie wśród osób spokojnych. Nieco szalonym polecamy zestawy kolorów z wykorzystaniem mocnego, wyrazistego odcienia. Z tej drugiej propozycji warto skorzystać również ze względu na to, że jaskrawy odcień łatwo zauważyć z daleka. Taki bagaż nie jest więc łakomym kąskiem dla złodzieja.

Pokrowiec na małą walizkę BG Berlin Caution
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel