Portfel z grawerem – ciekawy pomysł na prezent

2017-11-27
Portfel z grawerem – ciekawy pomysł na prezent

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi charakterystyczny dla tego okresu szał zakupów prezentów dla rodziny i znajomych. Wśród standardowych, powtarzających się podarunków zdecydowanie wyróżniają się te wyjątkowe, unikatowe. Taki efekt najlepiej osiągnąć decydując się na sprezentowanie czegoś spersonalizowanego. Doskonałym wyborem będzie męski portfel lub damska portmonetka ozdobione indywidualnym grawerem.

Klasyczne, męskie portfele

Wśród męskich portfeli zdecydowanie dominują ciemne kolory – szare, czarne lub grafitowe. Taka barwa pozwala osiągnąć efekt ponadczasowej elegancji. Kwadratowe lub prostokątne, matowe lub lakierowane skórzane wyroby dodają klasy swojemu właścicielowi i urozmaicają jego stylizację. Perfekcyjne do stylu smart casual, idealnie wpasują się w każdy dress code, zaś zyskają na atrakcyjności jeśli będzie je zdobić imię właściciela.

Portfel-meski-PUCCINI-MU-6225-czarny-12187


Portfel dla mężczyzny – waga detali

Całkowicie gładkie lub okraszone szykownie zaprojektowaną fakturą podbiją serce swojego nowego właściciela doskonałym wykończeniem i dopracowanymi detalami. W kolekcjach niektórych producentów znajdują się portfele posiadające dodatkowe funkcje, jak na przykład... otwieracz do piwa. Taki podarunek będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, jeżeli umieścimy na nim dedykowany, spersonalizowany grawer. Może to być na przykład imię obdarowywanego mężczyzny lub ważna dla niego data.

Portfel-meski-PUCCINI-E-1694-czarny-11501_4 /></a></center>
<br></br>
<center><a href=Portfel-meski-PETERSON-324-2-1-1-czarny-10003_8

Portmonetki dla pań, czyli odrobina szaleństwa

Podczas projektowania damskich portfeli, producenci mogą sobie pozwolić na nieco więcej szaleństwa. Pewne siebie panie chętnie sięgają po lakierowane portmonetki w rozmaitych kolorach – czerwone, żółte czy niebieskie. Wszystkie indywidualistki oraz kobiety z charakterem ucieszą się z szykownego portfela opatrzonego ich imieniem.

Portfel-damski-PETERSON-BC-467-czerwony-12095


Portfel-damski-PETERSON-BC-780-zloty-12092_3


Portfel-damski-PETERSON-BC-445-granatowy-12091

Damski portfel – manifestacja osobowości

Współczesna, elegancka i nowoczesna kobieta pragnie posiadać portfel podkreślający jej styl oraz wyjątkowy charakter. Ma być to nie tylko użyteczny przedmiot, lecz również atrakcyjny dodatek. Damskie portfele bywają zwykle nieco większe, dzięki czemu można wygrawerować na nich dłuższy napis lub wręcz sentencję. Imię właścicielki lub inspirujący cytat uczynią z bożonarodzeniowego podarunku niezapomniany prezent.

Portfel-damski-PETERSON-PA-820-granatowy-12088_1


Portfel-damski-PUCCINI-M-1944-fioletowy-11531_2

Bilonówka z grawerem, czyli połączenie tradycji ze współczesnością

Nieco zapomnianym, lecz doskonałym prezentem dla bliskiej osoby są bilonówki. Preferowane zwłaszcza przez panów skórzane sakiewki na monety przydadzą się osobom, które nie lubią nosić drobnych w kieszeniach. Urozmaicenie takiego podarunku spersonalizowanym grawerem przemieni zwykły dodatek w niepowtarzalny gadżet, łączący w sobie ponadczasową klasę oraz współczesny charakter.

Bilonowka-WITTCHEN-21-2-066-czarna-1116_5

Pragnąć sprawić bliskiej osobie wyjątkowy, unikatowy i niezapomniany prezent, warto zdecydować się na portfel z grawerem. Zyskuje on na indywidualności i staje się jedyny w swoim rodzaju. Podczas zakupu koniecznie należy również zwrócić uwagę na jakość wykorzystanego do produkcji portfela materiału oraz sposób wykończenia. Precyzyjne detale oraz najwyższa gatunkowo skóra w połączeniu z grawerowaną dedykacją uczynią z takiego portfela pamiętny podarunek oraz elegancki gadżet na lata.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel