Portfele Pierre Cardin - na co się zdecydować?

2019-03-22
Portfele Pierre Cardin - na co się zdecydować?Portfel jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kobiety i każdego mężczyzny. Wyjmujemy go z torby bądź kieszeni nawet kilka razy dziennie. Warto, więc postawić na sprawdzoną markę, która oferuje portfele, wykonane z największą dbałością o każdy detal oraz z materiałów wysokiej jakości. Rozważając zakup portfela dla siebie bądź na prezent, warto przyjrzeć się propozycją marki Pierre Cardin.

Dlaczego portfel marki Pierre Cardin?

Jest to firma, która zajmuje się wytwarzaniem portfeli ze skóry naturalnej już od lat 50. XX wieku. Do produkcji wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu oferowane przez nią portfele są piękne i trwałe. W swojej ofercie posiadają wiele różnych modeli. Mamy więc do wyboru różne rozmiary, kolory i kształty. Wyroby marki Pierre Cardin zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

Czym kierować się przy wyborze portfela?

Wybierając portfel dla siebie, musimy najpierw zastanowić się, jaka wielkość będzie dla nas najodpowiedniejsza. Nie warto przecież nosić bardzo dużego portfela w połowie pustego lub wyłożonego niepotrzebnymi wizytówkami. Również zbyt mały portfel, jeśli nosimy przy sobie sporo ważnych rzeczy, nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Przy wyborze warto również zwrócić uwagę na ilość przegródek, które pomogą uporządkować zawartość i w razie potrzeby ułatwiają odnalezienie szukanej karty czy banknotu. Należy także wziąć pod uwagę budowę samych kieszonek. Ważne jest, aby np. ta przeznaczona na drobne, była tak wykonana, żeby można było łatwo znaleźć odpowiednią monetę. Jednak poza użytecznością warto również zwrócić uwagę na wygląd portfela. Przecież powinien się on nam także podobać.

Portfele męskie i damskie Pierre Cardin

W ofercie marki Pierre Cardin znajduje się wiele różnorodnych portfeli, więc każdy odnajdzie coś dla siebie. Poniżej prezentujemy modele portfeli damskich i męskich, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Portfele damskie Pierre Cardin

1. Portfel damski PIERRE CARDIN 05 LINE 116 czerwony To duży portfel wykonany ze skóry naturalnej, która z zewnątrz pokryta została warstwą lakieru, co dodaje mu elegancji. Wewnątrz znajduje się siedemnaście miejsc na karty bądź wizytówki, z czego jedna wykonana została z przeźroczystego materiału, jest więc idealnym miejscem na przechowywanie zdjęć najbliższych. Znajdują się w nim również dwie przegródki na banknoty, a także kieszonka na bilon z trzema komorami.

Portfel-damski-PIERRE-CARDIN-05-LINE-116-czerwony-15866_1
2. Portfel damski PIERRE CARDIN 520.20 457 czarny To elegancki model, z wykroczeniami w kolorze srebrnym. Znajduje się w nim trzynaście miejsc na karty kredytowe bądź wizytówki, kieszonka na monety, zapinana na bigiel oraz przegródka na banknoty. Portfel w środku wyścielany jest zamszem.

Portfel-damski-PIERRE-CARDIN-520-20-457-czarny-8080_1

Portfele męskie Pierre Cardin

1. Portfel męski PIERRE CARDIN SAHARA TILAK 8806 RFID W tym portfelu została zastosowana podszewka wyposażona w technologię RFID Blocking System, co oznacza, że chroni ona umieszczone w nim dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem. Wewnątrz znajduje się dziewięć miejsc na karty kredytowe bądź wizytówki, cztery kieszonki, z czego jedna siateczkowa, miejsce na banknoty z przegródką oraz zapinana na zatrzask kieszonka na bilon.

Portfel-meski-PIERRE-CARDIN-SAHARA-TILAK-8806-RFID-czarny-z-czerwonym-paskiem-14304_3
2. Portfel męski PIERRE CARDIN YS507.1 326A czarny Prosty i elegancki portfel, w którym znajduje się dziewięć miejsc na karty kredytowe, kieszonka na bilon, przegródka na banknoty oraz cztery kieszonki, z czego dwie są wykonane z przeźroczystego materiału, a jedna zapinana na zamek.

Portfel-meski-PIERRE-CARDIN-YS507-1-326A-czarny-6347_12
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel