Puccini PC020 Stockholm – walizki na białe (i nie tylko) szaleństwo

2018-03-26
Puccini PC020 Stockholm – walizki na białe (i nie tylko) szaleństwo

Zima nie odpuszcza, a meteorolodzy nie wróżą, by miało się to w najbliższym czasie zmienić. O dziwo istnieje przynajmniej jedna grupa, którą taki obrót spraw jednoznacznie cieszy – są to snowboardziści i narciarze. Długa zima oznacza dla miłośników śnieżnych sportów więcej okazji, by nacieszyć się białym szaleństwem, zanim schowają swój ekwipunek na długie miesiące. Znaleźliśmy dla nich walizkę idealną na ciężkie warunki – Puccini PC020 Stockholm. Dzięki wyrafinowanemu designowi podbije ona również serca… biznesmenów!

Puccini PC020 Stockholm – technologia sprzyjająca podróżom

Do stworzenia linii Stockholm wykorzystano poliwęglan, czyli materiał znany ze swojej odporności na wilgoć i uszkodzenia. Bo czego może potrzebować zapalony narciarz lub snowboardzista, który wrzuca do bagażnika ciężki i nierzadko mokry od śniegu sprzęt? Walizki, która ochroni bagaż przed topniejącym białym puchem oraz potencjalnym obiciem. Poliwęglan nadaje się do tego znakomicie, a przy tym cechuje do niezwykła lekkość, dzięki czemu nie musimy wybierać pomiędzy optymalną wagą a bezpieczeństwem bagażu.

Srednia-walizka-PUCCINI-PC020-Stockholm-biala-11622_1


Srednia-walizka-PUCCINI-PC020-Stockholm-czarna-11619_1


Srednia-walizka-PUCCINI-PC020-Stockholm-zlota-11620_1

Walizki Puccini – doskonała ochrona bagażu

Coraz więcej Polaków postanawia spędzić zimowe ferie w miejscu, które daje stuprocentową gwarancję odpowiedniej pogody – czyli w Alpach. Samochody zostawiają jednak w garażach, a do celu docierają samolotem. Tam również walizki Puccini z serii Stockholm odnajdą się świetnie. Lekkość i wytrzymałość poliwęglanu to dopiero początek ich zalet. Podróż lotnicza wymaga przemyślanego pakowania się, a modele z tej kolekcji znacznie to ułatwiają. Wnętrze walizek zostało zorganizowane tak, by maksymalnie sprzyjać podróżnikom – przewożony w nich bagaż można wygodnie rozlokować i pewnie zabezpieczyć.

Kolekcja Stockholm firmy Puccini – idealne na podróż w przestworzach

Walizki z linii Stockholm występują w trzech rozmiarach, z czego najmniejsza ma gabaryty respektowane przez linie lotnicze, czyli tak zwany cabin size. Imponuje również jej waga – to tylko 2,8 kg. Jednak nawet największy model z tej kolekcji waży raptem 5 kg, a jego pojemność to aż 126 litrów. Te właściwości czynią z kolekcji Stockholm jeden z najlepszych możliwych wyborów, dla osób planujących podróż samolotem. Dwustopniowo wysuwana rączka i cztery praktyczne kółka pozwalają prowadzić walizki lekko i wygodnie nawet przez zatłoczone lotnisko.

Mala-walizka-PUCCINI-PC020-Stockholm-biala-11626_4


Mala-walizka-PUCCINI-PC020-Stockholm-granatowa-11625_6

Walizki Stockholm – seria dla wymagających

O wielofunkcyjności modeli wchodzących w skład serii Stockholm świadczy również fakt, że pojemność dużej oraz średniej walizki można zwiększyć aż o 20%. Daje to szerokie pole do manewru osobom, które zwykle mają problem ze spakowaniem się. Chociaż są dostępne pojedynczo, warto rozważyć zakup całego kompletu – wypada on korzystniej pod względem finansowym i zabezpiecza niemalże na każdą podróżniczą ewentualność.

Zestaw-trzech-walizek-PUCCINI-PC020-Stockholm-zloty-11628_9


Zestaw-trzech-walizek-PUCCINI-PC020-Stockholm-czarny-11627_11

Puccini PC020 Stockholm – walizki dla biznesmenów

Rozprawiając o linii Puccini, nie sposób pominąć temat ich niezwykłej prezencji. Wygląda na to, że projektanci tej kolekcji dołożyli wszelkich starań, by stworzyć serię inną, niż wszystkie. Już na pierwszy rzut oka wybija się niezwykle elegancki, wyrafinowany wręcz design. Ekskluzywna aparycja stanowi godne zwieńczenie nieprzeciętnych walorów technicznych walizek Stockholm.

Mala-walizka-PUCCINI-PC020-Stockholm-czarna-11623_1
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel