Ranking najlepszych walizek dziecięcych

2018-01-08
Ranking najlepszych walizek dziecięcych

Znalezienie odpowiedniej walizki dla dziecka nie jest wcale łatwą sprawą. Taki egzemplarz zdecydowanie powinien być pojemny – w końcu najmłodsi zabierają w podróż wiele niezbędnych rzeczy – lekki i kolorowy. Aby ułatwić nieco życie rodzicom małych turystów, stworzony został ranking najlepszych walizek dla dzieci.

Lekka walizka dla dziecka – kolorowy zestaw dla najmłodszych

Zestawienie najlepszych walizek dla dzieci otwiera komplet LITTLE LIFE, czyli zestaw zawierający walizeczkę oraz pasujący do niej stylistycznie plecaczek. Dlaczego? Powodów jest wiele. Sama walizka waży zaledwie 1,4 kg i należy do tych najlżejszych. Posiada dwa miękkie kółka oraz wysuwaną teleskopowo rączkę – nawet bardzo mały podróżnik z łatwością poprowadzi ją samodzielnie. Plecak waży raptem 0,2 kg i mogą go nosić roczne dzieci. Autorem tego zestawu jest brytyjska firma specjalizująca się w tworzeniu oryginalnych i bezpiecznych produktów dla dzieci. Komplet występuję w dwóch stylizacjach – żółw oraz biedronka – dzięki którym każde dziecko poczuje się wyjątkowe.

Zestaw-walizka-plecaczek-LITTLE-LIFE-zolw-5372_10


Zestaw-walizka-plecaczek-LITTLE-LIFE-biedronka-5369_9

Dziecięcia walizka – wyjątkowa kolekcja WITTCHEN

Na drugim miejscu rankingu znalazły się dziecięce walizki od firmy WITTCHEN – kolekcja Kids Travel. Ozdobione komiksowymi twarzyczkami, szybko staną się najlepszym towarzyszem małego turysty. Je również cechuje wyjątkowa lekkość (raptem 1,5 kg). Obszerna, zamykana na suwaki komora główna została wyposażona w elastyczne pasy, dzięki którym ekwipunek młodocianego podróżnika nie będzie się przesuwał. Dwa bardzo trwałe kółka i wysuwana teleskopowo rączka z możliwością regulacji wysokości pozwolą pociechom wygodnie poruszać się z ich własnym bagażem. Kolekcję Kids Travel tworzą dwa modele – żółto-różowy oraz żółto-zielony – z różniącym się od siebie nadrukiem.

Dziecieca-walizka-WITTCHEN-56-3K-003-zolto-rozowa-12625_4

Walizki dla najmłodszych

Dla dzieci, które nie lubią plecaczków – lub potrafią wyjątkowo racjonalnie ocenić przydatność swoich rzeczy w trakcie pakowania w związku z czym wystarczy im jedna sztuka bagażu – nabyć można wyłącznie samą walizkę z zestawu LITTLE LIFE. Urocza stylizacja na dinozaura lub biedronkę podbije serce każdego malucha! Walizki te zostały zaprojektowane tak, by mogły z nich korzystać już trzyletnie dzieci. Każdy model posiada miejsce dedykowane na zapisanie danych osobowych – dzięki niemu nawet jeśli niesforny maluch zapodzieje gdzieś swój bagaż, znalazca z łatwością odnajdzie właściciela.

Dziecieca-walizka-LITTLE-LIFE-L11260-dinozaur-5365_1

Walizka czy plecak – co wybrać dla dziecka?

Część rodziców zapewnie stanie przed dylematem – walizka czy plecak. Dla najmłodszych dzieci zdecydowanie lepiej wybrać tę pierwszą opcję. Plecak (zwłaszcza zawierający mnóstwo zabawek) może niepotrzebnie obciążać dziecięcy kręgosłup, a w tak młodym wieku lepiej unikać podobnych sytuacji. Ponadto niemalże wszystkie współczesne walizki wyposażone są w kółka, dzięki którym malec samodzielnie zaopiekuje się swoim bagażem. Plecak jest doskonałym rozwiązaniem dla nieco starszych dzieci – zwłaszcza tych, które zbliżają się już do wieku szkolnego. Warto pamiętać jednak, że jego ciężar w żadnym wypadku nie powinien przekroczyć 10% masy ciała. Grozi to poważnymi wadami kręgosłupa, niezależnie od wieku dziecka.

walizka-dziecieca-american-tourister-19c-91010-princess-fioletowa


Plecak-dzieciecy-WITTCHEN-56-3K-004-rozowy-12620_1


Plecak-dzieciecy-WITTCHEN-56-3K-004-czarny-12622_3
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel