Recenzja walizki Wittchen GROOVE LINE

2019-08-30
Recenzja walizki Wittchen GROOVE LINENa to, jakie wspomnienia pozostawią po sobie wakacje, wpływa nie tylko miejsce, w którym się wypoczywa, ale też sama podróż i zabrany ze sobą bagaż. Dobrze spakowane przedmioty dowiezione bezpiecznie do celu, gotowe do użytku tuż po zameldowaniu się w kwaterze to idealny początek urlopu. Jak spiszą się w tym zadaniu walizki Wittchen z serii Groove Line?

Klasa i ekskluzywny styl walizek Wittchen

Już na pierwszy rzut oka widać jakość charakteryzującą produkty marki Wittchen, co potwierdza jej pozycję na rynku dóbr luksusowych. Charakterystyczne logo laureata wielu prestiżowych nagród i wyróżnień zapowiada elegancki styl i najwyższą jakość.

Rzeczywistość nie rozczarowuje. Walizki z serii Groove Line wykonane są z ogromną dbałością o każdy element i zaprojektowane w przemyślany sposób. Trudno oprzeć się wrażeniu, że nic nie znalazło się tu przypadkowo. Dzięki temu bierzemy do ręki bardzo estetyczny i przede wszystkim funkcjonalny produkt, który wręcz zachęca do podróżowania.

Duża walizka WITTCHEN 56-3A-313 szara

Trwała powłoka walizki i zamek

Od walizek oczekujemy przede wszystkim odporności na wszelkiego rodzaju niedogodności związane z podróżą. Przewożone w bagażu przedmioty muszą dojechać do celu bezpiecznie. Nie powinien uszkodzić ich nagle padający deszcz lub śnieg, ułożone na walizce bagaże współpasażerów czy też niezbyt delikatne obchodzenie się z nią pracowników lotnisk odpowiedzialnych za załadowanie i rozładowanie luku bagażowego.

Zawartość walizek Wittchen z kolekcji Groove Line ukryta jest pod powłoką wykonaną z trwałego i odpornego na zarysowania tworzywa ABS. Dzięki temu walizka nie tylko dojedzie do celu bezpiecznie z całą jej zawartością, ale tez przetrwa wiele podróży zachowując swój estetyczny wygląd.

Nadając bagaż można mieć pewność, że nikt nie zajrzy do jego wnętrza bez naszego pozwolenia. Walizka zamykana jest bowiem na zamek szyfrowy. To również skuteczna ochrona naszego mienia przed złodziejami wykorzystującymi chwilę zamieszania na lotnisku lub dworcu.

Wygodny uchwyt i dobrze toczące się koła

Zanim walizka trafi do luku bagażowego, trzeba dowieźć ją na lotnisko lub dworzec. To wymaga przeniesienia jej m.in. przez krawężniki, progi i stopnie schodów. W przypadku walizek Wittchen z kolekcji Groove Line w takich sytuacjach mamy do dyspozycji gumowe rączki dające maksymalny komfort podnoszenia bagażu. Wygodnie leżą w dłoni i nie wyślizgują się z niej.

Ogromnym wsparciem dla użytkownika walizek Wittchen z kolekcji Groove Line są cztery łożyskowane koła, na których ciężki bagaż toczy się po powierzchni lekko, stabilnie i komfortowo, w dowolnie wybranym przez użytkownika kierunku.

Duża walizka WITTCHEN 56-3A-313 biała

Dwupoziomowa rączka w walizce

Wygodna rączka to detal, bez którego nie ma mowy o komfortowym korzystaniu z walizki podróżnej. Witchenn w swojej kolekcji Groove Line zadbał o to, by również ona dopracowana została w najdrobniejszym szczególe i służyła użytkownikowi swoją ergonomią. Mamy tu estetycznie wyglądającą i dobrze leżącą w dłoni wyciąganą rączkę, którą można dopasować odpowiednio do wzrostu. Jest ona bowiem regulowana na dwóch poziomach.

Wnętrze walizki Wittchen podzielone na dwie komory

Po otwarciu walizki mamy do dyspozycji dwie komory. Główna wyposażona została w pasy zapobiegające przesuwaniu się spakowanych do niej ubrań. Komora na klapie walizki odseparowana jest od pozostałej części materiałową przegrodą zapinaną na suwak. To idealne miejsce do spakowania przedmiotów, z których będziemy chcieli skorzystać tuż po dotarciu do celu podróży. W drodze powrotnej przyda się na odseparowanie brudnych ubrań od czystych.

Duża walizka WITTCHEN 56-3A-313 bordowa

Dodatkowe kieszenie zapinane na suwak

Wnętrze walizek Wittchen z kolekcji Groove Line zostało dobrze przemyślane i zaprojektowane tak, by umożliwić optymalną organizację bagażu. Sprzyjają temu m.in. zamykane na suwaki kieszenie, z których jedną znajdziemy w komorze głównej, a drugą na przegrodzie. Kieszeń na przegrodzie wykonana została z siatki. Jej transparentność zachęca, by schować tam podręczne przedmioty, po które łatwo będzie sięgnąć tuż po otwarciu walizki, bez konieczności wyciągania na zewnątrz całej jej zawartości.

Walizka podróżna Wittchen Grove Line - wymiary

Kolekcja Groove Line sygnowana marką Wittchen to walizki w trzech rozmiarach. W największą zapakujemy bagaż równy pojemności 96 litrów. Sama walizka waży zaledwie 4,1 kilograma, co nie będzie zbytnim obciążeniem dla osób, które muszą trzymać się ściśle określonych limitów wagowych. Duża walizka jest idealna na rodzinny wyjazd lub wypad organizowany wspólnie ze znajomymi. Współdzielony bagaż to duża oszczędność w kosztach podróży.

Z myślą o osobach stawiających na ekonomię, Witchenn przygotował średnią walizkę o pojemności 65 litrów i wadze 3,5 kilograma. To wystarczy, by spakować się na dwutygodniowy urlop i nie ponosić dodatkowych kosztów za gabaryt przewożonego bagażu.

W kolekcji Groove Line od Wittchen nie mogło też zabraknąć małej walizki kabinowej. Jej całkowite wymiary to: 54x38x20 centymetrów i mieści się w wytycznych większości linii lotniczych dotyczących bagażu podręcznego. Warto zauważyć, że w niewielką, ważącą 2,6 kg bryłę zapakujemy 34 litry bagażu. To wystarczy, by dobrze zaprezentować się w krótkiej podróży służbowej, podczas weekendowego wypadu, a nawet miło spędzić tygodniowy urlop.

Dodatkowy kuferek do walizek Wittchen

Przyglądając się kolekcji Groove Line nie sposób nie zwrócić uwagi na uroczy kuferek pasujący stylistycznie do walizek. Wittchen zadbał o to, by w podróż wybrać się ze spójnym bagażem, co podkreśla elegancję i dobry styl jego właściciela.

Kuferek zamykany jest na zamek skutecznie zabezpieczający jego zwartość przed przypadkowym otwarciem. W jego górnej części mamy wygodny uchwyt, a wnętrze wyścielone jest estetyczną podszewką. Kuferek wyposażony jest w odpinany pasek, którego długość możemy regulować odpowiednio do potrzeb. Na uwagę zasługuje tu gumowa taśma umożliwiająca zamocowanie kuferka na wysuwanej rączce walizki.

Podobnie, jak walizki z kolekcji Groove Line od Wittchen, kuferek ma główną komorę z pasami zabezpieczającymi rzeczy przed przemieszczaniem się i materiałową przegrodę zapinaną na suwak. Nie brakuje w nim również dodatkowych, zamykanych kieszeni. Jest więc idealnym wsparciem dla bagażu podręcznego. Wiele linii lotniczych pozwala pasażerom z wykupioną opcją priorytetowego wejścia na pokład wnieść ze sobą dodatkowy bagaż spełniający określone kryteria, w których mieści się kuferek.

Kuferek WITTCHEN 56-3A-314 szary

Recenzja walizek Wittchen Groove Line - podsumowanie

Kolekcja Groove Line od Wittchen pokazuje, jak wiele przyjemności może przynieść podróżowanie. Dobrze przemyślana organizacja spakowanego bagażu, łatwy dostęp do podręcznych drobiazgów, bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, komfort przenoszenia z miejsca na miejsce i przede wszystkim estetyczny wygląd zachęcają do planowania kolejnych wyjazdów wakacyjnych już w drodze powrotnej z kończącego się urlopu.

Bogata kolorystyka walizek pozwala dobrać odcień odpowiedni nie tylko do indywidualnych gustów, ale też potrzeb użytkowników. W palecie znajdziemy żywe, wakacyjne barwy i bardziej stonowane, neutralne kolory wytyczone przez biznesowy dress code.

Mała walizka WITTCHEN 56-3A-311 różowa
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel