Teczki skórzane dla rekinów biznesu - 3 propozycje

2019-07-31
Teczki skórzane dla rekinów biznesu - 3 propozycjeGustowna i praktyczna teczka jest nieodłącznym elementem biznesowej stylizacji. Mieści w sobie wszystko to, co jest potrzebne do załatwienia poza biurem ważnej transakcji lub zdobycia nowego kontrahenta, m.in.: dokumenty, przybory do pisania, telefon, tablet i laptop. Trudno wyobrazić sobie bez skórzanej teczki nastawione na sukces funkcjonowanie w świecie biznesu.

1. Elegancja i dobra organizacja od marki Wittchen

Najwyższa jakość, trwałość i ponadczasowa elegancja – tego przede wszystkim oczekuje się od teczki biznesowej, która służyć ma w codziennej pracy przez wiele lat. Jeśli dołączy do tego łatwa i podręczna organizacja przechowywanych w niej przedmiotów i możliwość wyboru sposobu jej noszenia, można taką skórzaną teczkę uznać za niemal idealną. Taka propozycję przygotowała marka Wittchen.

Teczka z kolekcji Italy to klasyczna i prosta w swojej formie elegancja, w której skrywa się praktyczna funkcjonalność. Akcesoria i dokumenty można przechowywać w trzech wewnętrznych komorach, co znacznie ułatwia segregację i organizację służbowego wyposażenia każdego biznesmena. W teczce skórzanej znajdzie się również miejsce przeznaczone na telefon, karty kredytowe i długopisy.

Spośród wielu tego typu teczek, model z kolekcji Italy od Wittchen wyróżnia dodatkowa, wyjmowana torba na laptop. Zmieści się w niej nie tylko urządzenie, ale też jego wyposażenie, np. ładowarka czy myszka. Wszystko można schować w dwóch kieszeniach i jednym ruchem ręki spakować do teczki lub wyjąć, gdy zajdzie taka potrzeba. Dużym atutem teczki, szczególnie w przypadku przenoszenia w niej ważnych dokumentów, jest możliwość zamknięcia jej na zamek. Zawartość ukryta „pod kluczem” będzie dostępna jedynie dla osoby upoważnionej do jej przeglądania.

Teczka-Teczka-na-laptopa-WITTCHEN-21-3-145-ciemny-braz-503_11

2. Podręczna praktyczność sygnowana marką Ochnik

Rekini biznesu stawiający na najwyższą jakość, z pewnością docenią teczkę z kolekcji przygotowanej przez markę Ochnik. Nowoczesna linia jest idealnym dopełnieniem służbowego outfitu. Wykonana jest z naturalnej skóry o oryginalnej, niejednorodnej strukturze, którą czas uszlachetni charakterystycznymi dla tego materiału przebarwieniami. Funkcjonalność teczki sygnowanej marką Ochnik to m.in. możliwość wyboru sposobu jej noszenia. Mamy tu klasyczną rączkę na górze i dopinany, regulowany pasek na ramię. Sztywne brzegi dają gwarancję zachowania dokumentów w nienagannym stanie. Dużą zaletą teczki są metalowe nóżki. Można postawić ją na podłodze bez obaw, że zniszczy się od spodu. Główna komora zamykana na klamrę kryje w sobie dwie pojemne kieszenie. Na podręczne drobiazgi przeznaczona jest zewnętrzna, zamykana na zamek.

Teczka-OCHNIK-V-201-99-czarna-8820_1

3. Skóra i jedwab z kolekcji Arizona od Wittchen

Nic nie dopełni eleganckiego szyku naturalnej, cielęcej skóry lepiej niż zestawienie jej ze szlachetnym jedwabiem. Takie połączenie przypadnie do gustu każdemu, kto lubi otaczać się luksusem. Najwyższa jakość materiałów i klasyczne wzornictwo idą w parze z funkcjonalnością akcesoriów codziennego użytkowania. Jedwabne wnętrze teczki ukryte w luksusowej skórze cielęcej to idealny dodatek do biznesowej stylizacji.

Na dokumenty i akcesoria producent przygotował trzy wewnętrzne kieszenie zamykane na suwak. Jest tu miejsce również na telefon, laptop i długopisy. Zawartość głównej komoryskórzanej teczki można zabezpieczyć przed niepowołaną osobą zamykając ją na zamek z kluczykiem. Na podręczne drobiazgi mamy łatwo dostępną, zewnętrzną kieszeń z suwakiem.

Teczka-WITTCHEN-10-3-015-czarna-501_13
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel