Test i recenzja walizki WITTCHEN 56-3A-45S

2019-03-08
Test i recenzja walizki WITTCHEN 56-3A-45S    Podróżować i odwiedzać nowe miejsca lubi niemal każdy. Gorzej sprawa wygląda z pakowaniem. Zwykle chcemy wziąć zbyt dużo bagażu, aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Tymczasem walizka ma określone rozmiary i możemy do niej zapakować ograniczoną ilość rzeczy. Jeśli podróżujemy samolotem, to będziemy zmuszeni dokonać selekcji i odłożyć z powrotem do szafy kilka ubrań. Natomiast, gdy wybieramy inny środek transportu, to nie warto rezygnować z przygotowanego wyposażenia z powodu braku odpowiedniej walizki. Dobrym rozwiązaniem jest więc posiadanie zestawu walizek o różnych rozmiarach i wybieranie tej o najbardziej odpowiadającym nam wymiarach. Przyjrzymy się bliżej walizkom 56-3A-45S marki Wittchen.

WITTCHEN 56-3A-45S – Co wchodzi w skład zestawu? I czy można je kupić oddzielnie?

W skład zestawu wchodzą trzy walizki: mała (o wymiarach 55x39x20cm wraz z wystającymi elementami, wadze 2,8 kg i pojemności 34 litry), średnia (o wymiarach 66x45x27cm, wadze 3,7kg i pojemności 64l) oraz duża (o wymiarach 76x52x30cm, wadze 4,6kg, i pojemności 99l). Każdą z tych walizek można zakupić oddzielnie, jednak kupując cały zestaw, możemy wybierać w zależności od potrzeb walizki w różnych rozmiarach.

Zestaw-trzech-walizek-WITTCHEN-56-3A-45S-turkusowy-15848_1

Zalety walizek WITTCHEN 56-3A-45S

Walizki pochodzą z kolekcji Linia K2, która jest zarazem elegancka, funkcjonalna, jak i nowoczesna. Każda z walizek sygnowana jest logiem marki, co dodaje im klasy i ekskluzywności. Dostępne są w kilku kolorach, m.in. turkusowym, złotym, bordowym czy grafitowym, które zachwycają swoją głębią. Niewątpliwą zaletą tych walizek są cztery podwójne łożyskowane koła, które ułatwiają swobodne przewożenie bagażu. Ponadto posiadają kolorowe dekielki od kółeczek, co sprawia, że walizka świetnie się prezentuje, gdyż wszystkie jej elementy idealnie ze sobą współgrają. Natomiast struktura w postaci plastra miodu idealnie wpasowuje się w stylistykę walizek i podkreśla ich nowoczesny charakter. Wykonane zostały one z tworzywa ABS, które jest odporne na zarysowania i niezwykłe trwałe. Niewątpliwą zaletą tych walizek jest także wyciągana rączka, którą można regulować na dowolnym poziomie, dzięki czemu łatwo dostosujemy ją do indywidualnych wymogów. Natomiast zawartość walizki zostanie zabezpieczona przed niepowołanym otwarciem przy pomocy zamka szyfrowego TSA.

Zestaw-trzech-walizek-WITTCHEN-56-3A-45S-bordowy-15845_13

Co skrywa wnętrze walizek WITTCHEN 56-3A-45S?

Wnętrze walizki zostało zaprojektowane i wykonane tak, aby ułatwić pakowanie bagażu. Na przegrodach umieszczono siateczkowe kieszonki zapinane na suwak oraz dwie otwarte kieszenie wykończone gumką. Natomiast klapy walizek zabezpieczono materiałową przegrodą zamkniętą zamkiem. Ponadto w głównych komorach znajdują się małe kieszonki zapinane na suwak oraz pasy, które trzymają ubrania na miejscu podczas podróży. Taki układ pomaga posegregować rzeczy, które ze sobą zabieramy i sprawia, że w razie potrzeby, nawet zanim rozpakujemy jeszcze całą zawartość, odnajdziemy wszystko, czego będziemy potrzebować.

Walizki z zestawu WITTCHEN 56-3A-45S zachwycają designem, funkcjonalnością i trwałością. Przemyślanym układ kieszonek wewnątrz ułatwia pakowanie. Są wygodne w użytkowaniu, dzięki praktycznym kółeczkom i regulowanej rączce. Walizki z zestawu WITTCHEN 56-3A-45S zadowolą nawet najbardziej wymagającego podróżnika.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel