Test kolekcji AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air

2018-01-15
Test kolekcji  AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air

Wypuszczenie kolekcji walizek AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air odbiło się szerokim wśród profesjonalnych sklepów i producentów przenośnych opakowań na bagaż. Ich wytwórca – firma American Tourister by Samsonite – wyprzedziła konkurencję i wprowadziła wiele wariantów kolorystycznych każdego modelu. Barwne walizki natychmiastowo przyciągają wzrok klientów, jednak serię tę warto docenić przede wszystkim za bardzo udane połączenie atrakcyjnego designu z równie doskonałymi walorami fizycznymi.

Walizki AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air – specyfikacja produktu

W skład kolekcji wchodzą walizki w trzech rozmiarach – małe, średnie oraz duże – które nabywać możno osobno lub w zestawie. Do ich wykonania wykorzystano polipropylen – materiał niezwykle popularny ze względu na swoją lekkość i wytrzymałość.

Mala-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-liliowa-11249_7


Srednia-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-blekitna-11243_1


Zestaw-trzech-walizek-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-czarny-5288_8

Walizka do samolotu – model na bagaż podręczny

Walizki z tej serii doskonale sprawdzą się na lotniskach, a to z uwagi na cztery kółka, dzięki którym nawet mocno obciążony bagaż można wygodnie prowadzić. Wyciągana rączka posiada dwustopniową regulację z blokadą, co daje możliwość ustawienia jej na wygodnej wysokości i dopasowania do wzrostu. Najmniejsza z walizek została zaprojektowana w tak zwanym cabin size, czyli rozmiarze pozwalającym na potraktowanie jej jako bagaż podręczny podczas podróży samolotem.

Mala-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-zielona-9127_1


Mala-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-mietowa-11248_2

Organizacja walizki – wygodne pakowanie

Na szczególną uwagę zasługuje wnętrze modeli wchodzących w skład kolekcji AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air. Posiadają one główną, dużą komorę, idealną na miękkie elementy garderoby, czyli na przykład ubrania. Dodatkowym zabezpieczeniem są pasy, które zapobiegają przesuwaniu się odzieży. Buty, kosmetyki bądź kosztowności można wygodnie spakować do jednej z kilku dodatkowych kieszeni. Są one zamykane na suwak, co gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych w nich rzeczy.

Duza-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-liliowa-11241_2


Duza-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-rozowa-11242_1

Zabezpieczenie walizki

Producenci kolekcji AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air szczególną uwagę przyłożyli do bezpieczeństwa bagażu oraz komfortu właścicieli. Główna komora walizki posiada schowaną z boku, zapinaną na zamek kieszonkę, idealną na biżuterię, dokumenty, gotówkę lub karty płatnicze. Z tyłu walizki przewidziano miejsce na dane teleadresowe, dzięki którym – w razie jej zgubienia – z łatwością można ustalić, kto jest właścicielem. Ogromne znaczenie ma również nowoczesny zamek szyfrowy TSA, chroniący zawartość. Przypadkowemu znalazcy walizki uniemożliwi on jej otwarcie, zaś potencjalnych złodziei zniechęci.

Srednia-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-zolta-9132_6


Duza-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-turkusowa-9128_7


Srednia-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-rozowa-11246_1
https://www.gala24.pl/product-pol-6789-Srednia-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-rozowa.html

Kolorowa walizka – wyjątkowe barwy kolekcji AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air

O walizkach AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air nie sposób rozmawiać bez uwzględnienia ich unikatowej gamy kolorystycznej. Kolekcję tworzą modele różowe, liliowe, błękitne, turkusowe, miętowe, zielone czy żółte. W błędzie jest jednak ten, kto myśli, że to seria wyłącznie dla kobiet. Wręcz przeciwnie! Walizki AMERICAN TOURISTER 85a Bon Air występują również w czarnym kolorze, chociaż warto przyjrzeć się także modelowi białemu z niebieskim wykończeniem.

Duza-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-biala-niebieskie-wykonczenie-9270_8


Zestaw-trzech-walizek-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-czarny-5288_8

Zabezpieczenie walizki przed kradzieżą – praktyczne strony wyrazistych barw

Unikatowy kolor walizki to nie tylko intrygujące urozmaicenie, lecz również znaczące ułatwienie w trakcie podróży. Zwłaszcza osoby często poruszające się samolotem docenią fakt, że w strefie odbioru bagażu już z daleka będą widzieć swój – dzięki temu znika konieczność przyglądania się każdej walizce na taśmie. Co więcej charakterystyczny, wyróżniający się bagaż rzadziej pada łupem złodziei.

Duza-walizka-AMERICAN-TOURISTER-85a-Bon-Air-mietowa-11240_1
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel