Test walizek Wittchen TP POWER

2018-03-12
Test walizek Wittchen TP POWER

Przed nami wiosna i lato, czyli czas, w którym aż chce się żyć, cieszyć chwilą i zdobywać wspomnienia… a co za tym idzie podróżować! Nie da się jednak czerpać stuprocentowej satysfakcji z wycieczki, gdy musimy zmagać się z niewygodną walizką. Dzisiaj testujemy jak na wojażach, tych małych, jak i dużych sprawdzą się produkty firmy Wittchen z serii TP Power.

Polimer PET — daj się zaskoczyć trwałością i lekkością!

Być może niewiele mówi Ci nazwa tego materiału, z którego wykonano walizki Wittchen TP Power. Gwarantujemy jednak, że dzięki właściwościom tego termoplastycznego polimeru, takim jak elastyczność, bagaż będzie (prawie!) niezniszczalny. Dzięki odporności na pęknięcia i zarysowania posłuży przez wiele lat. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jest to niezwykle lekki materiał — walizka sama w sobie waży niewiele, dzięki czemu unika się dźwigania zbędnego ciężaru.

Wygodny uchwyt i cztery kółka — daj się poprowadzić!

W walizce oprócz odpowiedniej pojemności ważny jest także komfort jej prowadzenia i stabilność. Produkty z serii TP Power posiadają cztery kółka, przez co bardzo dobrze prowadzą się po wielu różnych nawierzchniach. Dzięki nim i dodatkowemu podnóżkowi walizki z tej serii są niezwykle stabilne. Produkty z serii TP Power posiadają dwa rodzaje rączek — jedna z nich to dwustopniowo wysuwany uchwyt na górze walizki, druga to dodatkowa, którą umiejscowiono z boku.

Mala-walizka-WITTCHEN-56-3H-511-pomaranczowa-12842_5


Srednia-walizka-WITTCHEN-56-3H-512-pomaranczowa-12839_6

Wiele komór — daj się uporządkować!

Wszystkie walizki firmy Wittchen z serii TP Power posiadają rozbudowane wnętrze. Składa się na nie duża materiałowa przegroda oraz druga duża kieszeń z siateczki, która dodatkowo wyposażona jest w pasy, które zapobiegają przesuwaniu się ubrań, obuwia czy ręczników umieszczonych w niej. Ponadto w środku znajdziemy także małą materiałową boczną kieszeń, która świetnie sprawdzi się do przewożenia małych elementów garderoby lub wszelkiego rodzaju kabli, ładowarek i innych drobnych przedmiotów. Wszystkie komory zamykane są na suwak.

Mala-walizka-WITTCHEN-56-3H-511-60-rozowa-12841

Wyrazisty kolor — daj się zauważyć!

Dobrze wiemy, jak monotonne bywają kolory walizek. Dominuje czerń, grafit i granat. Czasem trudno odnaleźć swoją własność w morzu jednokolorowych, ciemnych bagaży na lotniskowej taśmie lub w bagażniku autokaru. Z walizkami TP Power można pozbyć się tego problemu raz na zawsze. Wszystko to dzięki soczystej, radosnej kolorystyce tej serii. Różowy, pomarańczowy lub limonkowo-zielony bagaż nigdy nie zostanie przeoczony.

Srednia-walizka-WITTCHEN-56-3H-512-zielona-12837_6

Cyfrowy zamek — daj się zabezpieczyć!

W podróży nie zawsze mamy bagaż przy sobie i nie możemy go fizycznie pilnować. Dzięki cyfrowemu zamkowi, nawet gdy pozostawimy walizkę poza zasięgiem wzroku lub oddamy w obce ręce, jej zawartość pozostaje bezpieczna. To szczególnie istotne, gdy przewozimy sprzęt elektroniczny, ważne dokumenty, drogą biżuterię czy inne wartościowe przedmioty.

Wiele rozmiarów — daj się usatysfakcjonować!

Seria ta składa się z walizek o trzech rozmiarach: mała o wymiarach 54x39x20cm, która świetnie sprawdzi się jako walizka kabinowa, średnia 67x45x26cm, która będzie dobrą opcją na krótkie wyjazdy i duża 77x51x29cm, w której zmieszczą się wszystkie potrzebne rzeczy na dłuższe wojaże. Można kupić je w zestawie lub wybrać jedną, która najbardziej odpowiada potrzebom.

Zestaw-trzech-walizek-WITTCHEN-56-3H-513-512-511-zielony-12843_6
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel