Test walizki Puccini ABS03 Paris

2017-12-19
Test walizki Puccini ABS03 Paris

Rok 2017 upłynął pod znakiem zaciętej konkurencji pomiędzy producentami walizek i toreb bagażowych. Chętnie stosowali oni nowoczesne materiały i popularyzowali niezliczone akcesoria, które miały ułatwić życie podróżnikom. Najchętniej kupowanymi walizkami w mijającym roku okazała się kolekcja Paris firmy Puccini. Poniżej znajdują się wyniki testów modeli właśnie z tej serii.

Puccini Paris – trwałość i zadziwiająca lekkość dzięki

Walizki z kolekcji Paris wykonane zostały z materiału ABS, który łączy ze sobą dwie niezwykle istotne cechy – trwałość i lekkość. Tworzywo to charakteryzuje twardość i odporność na uszkodzenia. Mała walizka z tej serii waży tylko 2,5 kilograma, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako bagaż podręczny, zaś większe egzemplarze, transportowane w luku bagażowym, skutecznie ochronią przewożone w nich rzeczy.

srednia-walizka-Puccini-ABS03-Paris-niebieska-11211_5

Walizka z czterema kółkami – komfort podróżowania

Wszystkie walizki z tej kolekcji wyposażone zostały w cztery wytrzymałe kółka. Dzięki nim poruszanie się z bagażem nawet po zatłoczonych dworcach czy lotniskach przebiega wyjątkowo sprawnie. Specjalna konstrukcja kółek pozwala na wygodne prowadzenie walizki również na schodach ruchomych czy po nierównej powierzchni chodnika. Cztery kółka to doskonały wybór w przypadku dużego bagażu, gdyż jego ciężar rozkłada się równomiernie. Ten typ walizki jest również bardziej stabilny i trudno go przewrócić.

Mala-walizka-Puccini-ABS03-Paris-orange-11221_8

Wygodne uchwyty i pewnie prowadzenie

Cała seria Paris posiada wysuwane dwustopniowo rączki z blokadą, które pozwalają prowadzić walizkę pewnie i wygodnie. Doskonale sprawdzają się one również w przypadku ciągnięcia bagażu za sobą, przy użyciu wyłącznie dwóch z czterech kółek. Na górze oraz z boku walizki znajdują się dodatkowe uchwyty, umożliwiające niesienie jej niczym torby.

mala-walizka-Puccini-ABS03-Paris-ciemnozielona-11217_1

Porządek w walizce – dodatkowe kieszenie oraz pasy

Kolekcja Paris zaprojektowana została tak, by przewożone rzeczy zabezpieczyć tak, jak to tylko możliwe. Umożliwiają to dodatkowe, wewnętrzne kieszenie oraz pasy zapobiegające przesuwaniu się garderoby i innych pakunków. Można je także wykorzystać do przytrzymania laptopa. Dzięki nim, nawet po długiej podróży, wewnątrz walizki nadal będzie panował idealny porządek.

mala-walizka-Puccini-ABS03-Paris-czerwona-11216_8

Walizka z zamkiem szyfrowym – pełne bezpieczeństwo bagażu

W trosce o bezpieczeństwo bagażu producent wyposażył kolekcję Paris w szyfrowy zamek. Jest on zdecydowanie wygodniejszy niż ciężka, mosiężna kłódka, a równie dobrze chroni zawartość walizek. W zamku można z łatwością ustawić swój własny kod korzystając z załączonej instrukcji.

duza-walizka-Puccini-ABS03-Paris-czarna-11201_6

Walizki Puccini Paris – wygląd ma znaczenie

Wiele osób, zwłaszcza odbywających liczne podróże służbowe, ogromną wagę przywiązuje także do wyglądu walizki. Musi być ona elegancka i podkreślać status właściciela. Wyjątkowo szykownego designu nie można z pewnością odmówić modelom z serii Paris. Cechuje je ponadto niebanalna kolorystyka oraz unikatowa powierzchnia z metalicznym połyskiem.

duza-walizka-Puccini-ABS03-Paris-szary-antracyt-11206_2
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel