Test walizki Puccini Ibiza

2018-12-14
Test walizki Puccini IbizaProsta linia, szeroka i ciekawa gama kolorystyczna oraz funkcjonalność – tak w skrócie można scharakteryzować walizki Puccini z linii Ibiza. Przyglądając się im z bliska można zauważyć wiele innych zalet. Za co użytkownicy doceniają walizki Puccini Ibiza?

Rozmiar odpowiedni do potrzeb

Linia Puccini Ibiza to oferta walizek w trzech rozmiarach. Z jednej strony odpowiadają one aktualnym potrzebom użytkownika, z drugiej – spełniają wymogi dotyczące bagażu, jakie pasażerom stawiają linie lotnicze.

Do wyboru mamy trzy rozmiary walizek: 50 x 39 x 20 cm, 62 x 43 x 24,5 cm oraz 71,5 x 50 x 28 cm. Jeśli chodzi o objętość bagażu, jaki można w nich przewieźć, duża walizka charakteryzuje się pojemnością aż 99 litrów, ważąc przy tym zaledwie 4,2 kg. To ogromna zaleta, której nie da się nie docenić podróżując samolotem na długie wakacje. Im mniejsza jest waga pustego bagażu, tym więcej niezbędnych ubrań i akcesoriów zmieści się w wyznaczonym przez przewoźnika limicie.

Zasada ta przemawia również na korzyść małych walizek, które w wielu liniach lotniczych dopuszczane są jako bagaż podręczny wliczony w cenę biletu. Pusta walizka waży 2,6 kg, a jej pojemność wynosi 39 litrów.

Duza-walizka-PUCCINI-ABS04-Ibiza-ciemnoniebieska-12596_2

Rączka i kółka – komfort przenoszenia

Na uznanie w walizkach Puccini Ibiza zasługują elementy, które ułatwiają przenoszenie bagażu, np. z samochodu do pociągu lub samolotu. To przede wszystkim wygodna rączka. Dzięki możliwości dwustopniowego wysuwania, można dopasować ją do wzrostu osoby, która korzysta z walizki. Blokada rączki gwarantuje, że nie „ucieknie” ona z dłoni użytkownika, gdy ten na chwilę zwolni uścisk.

Niezwykle pomocne w przenoszeniu bagażu są kółka. Walizka Puccini Ibiza ma je cztery, co zwiększa komfort szczególnie w przypadku niejednolitej powierzchni, po której bagaż będzie przewożony. Kółka w walizce dają możliwość toczenia go w pozycji pionowej, a oparcie w czterech punktach gwarantuje stabilność walizki. W sytuacji, gdy walizkę trzeba podnieść i włożyć ją do bagażnika samochodu lub z niego wyjąć, przyda się dodatkowy uchwyt boczny. Wygodna i ergonomiczna rączka umożliwia komfortowe schwytanie bagażu i ułożenie go w wybranym miejscu.

Mala-walizka-PUCCINI-ABS04-Ibiza-niebieska-12609_2

Bogactwo kolorów

Oferta walizek Puccini Ibiza to raj dla osób kochających żywe kolory. Produkt dla siebie wybierać można z palety od żywego, soczystego różu po klasyczną czerń – w zależności od kierunku podróży. Na spotkanie biznesowe przyda się szykowny granat, który jest alternatywą dla czerni, lub elegancka czerwień, przełamująca stonowany odcień formalnej stylizacji. Stanie się przy okazji ciekawym akcentem kolorystycznym.

Wybierając się na wakacje do nadmorskiego kurortu, można sięgnąć po walizkę w kolorze wody – będzie przyjemnie kojarzyć się z kierunkiem podróży.

Mala-walizka-PUCCINI-ABS04-Ibiza-czerwona-12606_2

Dobre zabezpieczenie zawartości bagażu

Walizki Puccini Ibiza wyróżniają się spośród konkurencyjnych produktów pod względem bezpieczeństwa. Podróżując w towarzystwie akcesoriów marki Puccini można być pewnym, że zawartość bagażu zostanie z nich wyjęta w nienaruszonym składzie. To zasługa przede wszystkim pasów, które zapobiegną ubraniom przemieszczaniu się po wnętrzu walizki. Nie bez znaczenia jest również możliwość odseparowania od siebie przedmiotów spakowanych w poszczególne komory. Znajdzie się też oddzielna, zamykana na zamek kieszeń, która jest świetnym miejscem na drobiazgi.

W przypadku, gdy chociaż na krótką chwile trzeba oddać swój bagaż w ręce osób trzecich, przyda się dodatkowe zapięcie. Walizki Puccini Ibiza zaopatrzone są w zamek szyfrowy, który nie pozwoli zajrzeć do wnętrza nikomu, poza właścicielem.

Ogromną zaletą pod względem zabezpieczenia zawartości bagażu, jest termoplastyczny materiał ABS, z którego zostały one wykonane. Można mieć pewność, że zapakowane w taką osłonę przedmioty przetrwają podróż w luku bagażowym nawet, gdy znajdą się pod stertą innych walizek.

Zestaw-trzech-walizek-PUCCINI-ABS04-Ibiza-ciemnozielony-14084_6


Zestaw-trzech-walizek-PUCCINI-ABS04-Ibiza-ciemnoszary-14087_7
Podsumowując, walizki Puccini Ibiza przydadzą się każdemu zapalonemu podróżnikowi. Będą świetnym rozwiązaniem nie tylko podczas rekreacyjnej wyprawy nad morze, sprawdzą się również podczas wyjazdów służbowych. Ich lekkość oraz pojemność stwarzają ogromne możliwości – nie będzie więc konieczna nadmierna selekcja rzeczy do spakowania.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel