Test walizki Puccini PC025 Atlanta

2018-08-06
Test walizki Puccini PC025 AtlantaWielu osobom wakacyjny wyjazd kojarzy się w pierwszej kolejności z problematycznym pakowaniem, a dopiero później z beztroskim wypoczynkiem. Lista rzeczy, które mogą przydać się na wyjeździe jest długa, a pojemność bagażu ograniczona. Praktyczne i funkcjonalne rozwiązania pozwolą spakować się tak, by nawet najmniejszy drobiazg znalazł w walizce miejsce dla siebie, a jednocześnie cały bagaż nie będzie problemem w transporcie. Czy walizka Puccini PC025 Atlanta sprawdzi się w takiej sytuacji?

Wytrzymałość

Walizka Puccini PC025 Atlanta wykonana jest poliwęglanu. To lekki materiał, który cechuje się dużą wytrzymałością. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Trudno go zarysować lub złamać. Dobrze sprawdza się w każdej sytuacji, w której bagaż oddajemy w ręce osób trzecich i nie mamy możliwości zadbać o to, by obchodzono się z nim delikatnie. Kolejną ważną cechą poliwęglanu jest odporność na działanie wilgoci. Oznacza to, że bez względu na warunki pogodowe, zawartość walizki Puccini PC025 Atlanta dotrze na miejsce w stanie suchym.
Srednia-walizka-PUCCINI-PC025-B-Atlanta-grafitowa-13810_1

Waga i pojemność

Dużą zaletą walizki Puccini PC025 Atlanta, którą warto podkreślić, jest jej niewielka waga. To zasługa materiału, z którego została wykonana – poliwęglanu. Największa z tej rodziny, walizka Puccini PC025 A Atlanta, waży zaledwie 4,2 kilograma, a można w niej przewieźć bagaż wynoszący około 91 litrów! Walizka Puccini PC025 C Atlanta jest najmniejszą z tej serii. Jej wymiary (46x38x19cm) wystarczą, by zmieścić około 32 litrów bagażu. Z dopuszczalnego limitu wagi przewożonego ładunku sama walizka zajmie zaledwie 2,6 kilograma.
Duza-walizka-PUCCINI-PC025-A-Atlanta-czarna-13801_1

Prowadzenie i przenoszenie

Każda walizka z serii Puccini PC025 Atlanta wyposażona jest w 4 podwójne, łożyskowane kółka. Dzięki nim bagaż prowadzi się łatwo i stabilnie. Sprzyja temu również wygodna, wyciągana rączka, którą można regulować na dwóch wysokościach. Dodatkowo komfortowemu przenoszeniu walizki Puccini PC025 Atlanta służą miękkie uchwyty umieszczone w dwóch miejscach: na górnej i bocznej powierzchni bagażu. Doceni się je w sytuacji, gdy niemożliwe jest prowadzenie walizki na kółkach, np. na nierównej powierzchni, pokonując krawężnik lub wysoki próg czy moment załadownia jej do bagażnika samochodu.
Duza-walizka-PUCCINI-PP013-Madagaskar-czerwona-12264_3

Organizacja bagażu

Bez względu na rozmiar, każda walizka z rodziny Puccini PC025 Atlanta gwarantuje użytkownikowi wygodną i praktyczną organizację przewożonych rzeczy. Po otwarciu widzimy klapę, którą zabezpiecza zapinana na suwak przegroda oraz komorę główną z pasami zapobiegającymi przesuwaniu się garderoby. Ponadto, w komorze głównej znajduje się boczna kieszonka, do której zmieszczą się np. przybory higieniczne i kosmetyki. Kieszeń zamykana jest na suwak, dzięki czemu nie będą one mieć kontaktu z pozostałą zawartością walizki.
Srednia-walizka-PUCCINI-PC025-B-Atlanta-granatowa-13811_1

Zabezpieczenie

Zawartości walizek Puccini PC025 Atlanta strzeże zamek szyfrowy. Dzięki niemu dostęp do bagażu mają tylko jego właściciele i ewentualnie obsługa lotniska, która chce skontrolować zawartość.

Podsumowanie

Puccini PC025 Atlanta to rodzina walizek produkowanych w trzech rozmiarach. W zależności od potrzeb znajdzie się tu model odpowiedni zarówno na krótką podróż, w której posłuży jako bagaż podręczny oraz na dłuższy wyjazd, gdy trzeba zabrać ze sobą klika zestawów garderoby. Producent w swojej ofercie uwzględnił nie tylko potrzeby klientów, ale również ich gusta estetyczne. Do wyboru mamy więc walizki w czterech kolorach: czarnym, grafitowy, granatowym oraz czerwonym. Klasyczna linia sylwetki walizek Puccini PC025 Atlanta sprawia, że sprawdzą się one w każdej podróży. Zwłaszcza, że została ona połączona z niezwykłą trwałością i funkcjonalnością.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixel