Top 5 najlepiej sprzedających się walizek w 2017 roku

2017-12-11
Top 5 najlepiej sprzedających się walizek w 2017 roku

Koniec roku jest zwykle okresem podsumowań i zestawień. To nie tylko doskonała okazja, by przeanalizować minione 12 miesięcy, lecz również by zebrać wiele merytorycznych wniosków i wskazówek, szczególnie przydatnych dla osób, które dopiero planują zakup. Poniżej znajduje się lista najlepiej sprzedających się walizek w 2017 roku – te modele i tych producentów warto mieć na oku również w nadchodzącym roku!

Puccini Paris – najchętniej kupowana walizka w 2017 roku

Zestawienie najpopularniejszych walizek otwiera model Paris uznanej firmy Puccini. Jest to producent słynący z wyrobów wykonanych z najwyższej jakości materiałów i wykończonych z ogromną dokładnością. O powodzeniu modelu decyduje szereg jego niezwykle praktycznych zalet. Dzięki czterem wytrzymałym kółkom i wysuwanej dwustopniowo rączce z blokadą prowadzi się z wyjątkową łatwością. Wewnątrz walizki znajdują się szerokie pasy zabezpieczające odzież przed przesuwaniem się i zapinana na zamek boczna kieszeń, idealna na ukrycie wartościowych przedmiotów. Wyposażony w bezpieczny zamek szyfrowy model Paris występuje w trzech praktycznych rozmiarach, przy czym najmniejszy doskonale sprawdzi się jako bagaż podręczny w trakcie podróży samolotem.

Duza-walizka-PUCCINI-ABS03-Paris-orange-11207_2


Mala-walizka-PUCCINI-ABS03-Paris-niebieska-11218_10

Numer dwa na liście, czyli Wittchen ABS S-Line i wyjątkowa trwałość

Kolekcja ABS S-Line firmy Wittchen swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowo trwałemu tworzywu ABS, z którego została wykonana. To właśnie dzięki niemu walizki z tej serii doskonale nadają się do dalszych podróży samolotem lub pociągiem – znajdujące się w nich rzeczy pozostaję bezpieczne nawet w przypadku silnego nacisku. Elegancka powierzchnia walizki jest odporna na zarysowania. W jej wnętrzu znajdują się liczne kiszenie i pasy utrzymujące odzież na właściwym miejscu. Poręczność i komfort, jaki w czasie podróży gwarantuję modele z linii ABS S-Line przysporzyły jej imponujące grono zwolenników.

Mala-walizka-WITTCHEN-56-3-610-czerwona-6504_6


Srednia-walizka-WITTCHEN-56-3-612-czerwona-4165_3

Numer trzy – Puccin Voyager, czyli lekkość i wytrzymałość w niezwykłym wydaniu

Dostępne w wielu soczystych kolorach walizki z linii Voyager to kolejna na liście propozycja firmy Puccini. Dzięki wykonaniu z wyjątkowo trwałego i odpornego na uszkodzenia polikarbonatu świetnie ochroni rzeczy znajdujące się w jej wnętrzu. Charakterystyczna dla tego materiału jest również jego nieprzeciętna lekkość – walizki z serii Voyager sprawdzą się doskonale jako bagaż podręczny, zaś nad ich wyborem powinny zastanowić się osoby, które podróżują z wysoką częstotliwością. W skład kolekcji Voyager wchodzą także wyjątkowo praktyczne kuferki, w których przewozić można najważniejsze lub najcenniejsze przedmioty. Zarówno one, jak i najmniejsze walizki z tej serii, doskonale sprawdzą się jako bagaż podręczny w trakcie podróży samolotem.

Srednia-walizka-PUCCINI-PC005-Voyager-turkusowa-7009_2


Duza-walizka-PUCCINI-PC005-Voyager-rozowa-6999_2

Seria 56-3P-57 firmy Wittchen – najwyższe bezpieczeństwo bagażu

Wchodzące w skład kolekcji 56-3P-57 firmy Wittchen walizki nabyć można pojedynczo lub w zestawie. To nie przypadek – modele te są tak dobrej jakości, że bez wahania warto od razu zdecydować się na cały komplet. Zabezpieczoną zamkiem szyfrowym TSA zawartość bagażu można wygodnie ułożyć dzięki znajdującym się wewnątrz przegrodom, kieszeniom i pasom zapobiegającym przemieszczaniu się garderoby.

Srednia-walizka-WITTCHEN-56-3P-572-czarna-11567_4

VIP Collection V25-3S-22 – szeroki wybór, idealne dopasowanie

Linia VIP Collection V25-3S-22 to seria wyjątkowo praktycznych walizek i toreb podróżnych, które można dokładnie dopasować do swoich potrzeb. W zależności od indywidualnych preferencji, w jej skład wchodzą modele na dwóch lub czterech kółkach. Modele z tej kolekcji występują w kilku rozmiarach, rozsądnie jest jednak nabyć od razu cały komplet. Zestaw można również rozszerzyć o torbę podróżną – na 2 kauczukowych kółkach lub bez nich.

Torba-podrozna-VIP-COLLECTION-V25-3S-226-czarna-11597
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel