Top 5 prezentów na Dzień Kobiet wg gala24.pl

2018-02-19
Top 5 prezentów na Dzień Kobiet wg gala24.pl

Wypadający w marcu Dzień Kobiet to dla wielu mężczyzn nie lada wyzwanie. Raptem kilka tygodni temu wręczali prezenty z okazji Bożego Narodzenia, no i zupełnie niedawno – walentynkowe. Lista pomysłów na odpowiedni podarunek może być krótsza, niż liczba okazji do obdarowania ukochanej kobiety – właśnie dlatego najlepsze inspiracje na Dzień Kobiet 2018 zebraliśmy poniżej!

Damska aktówka na Dzień Kobiet – prezent, który zaskoczy

Aktówka kojarzy się zwykle z potężną, niezgrabną teczką, przypominającą torbę lekarską. Tymczasem firma Puccini wypuściła na rynek linię niesamowicie eleganckich, uroczych i wręcz smakowitych aktówek w niezwykłych barwach. Czerwień, jasny róż, pomarańcz i błękit – kolory wykorzystane przez jej autorów – decydują o jej unikatowości, jednak dla miłośniczki klasycznej elegancji stworzone także model w odcieniu ponadczasowej czerni. Warto zwrócić uwagę, że nie każda aktówka mieści format A4 (co może być istotne dla obdarowywanej kobiety), wszystkie posiadają za to kilka miejsc na karty i można w nich bezpiecznie przechowywać zarówno dokumenty, jak i na przykład tablet.

Mala-aktowka-biwuar-PUCCINI-BC26A362-orange-10429_2


Mala-aktowka-biwuar-PUCCINI-BC26A362-czerwona-10425_2


Aktowka-biwuar-PUCCINI-BC26A361-niebieska-10420_1

Prezent na Dzień Kobiet - wizytownik dla bizneswoman

W Dniu Kobiet swoją ukochaną, mamę lub siostrę warto zaskoczyć prezentem, którego sama by sobie raczej nie kupiła. Co to może być? Wizytownik! Nie da się ukryć, że raczej nie jest to artykuł pierwszego wyboru i większość pań w przypływie wolnej gotówki sięgnie raczej po portfel lub torebkę. Tymczasem elegancki, skórzany wizytownik sam będzie świetną wizytówką każdej bizneswoman, podkreślając jej profesjonalizm oraz wysoki status.

Etui-na-wizytowki-WITTCHEN-25-2-151-czarne-6102_1


https://www.gala24.pl/pol_pl_Etui-na-wizytowki-KRENIG-22037-snake-1907_1


Etui-na-wizytowki-WITTCHEN-21-2-240-braz-961_1

Prezent dla kobiety – etui na karty i dokumenty

Przedmiotem równie użytecznym, co mało popularnym, jest etui na dokumenty. Nie jest to przedmiot będący w posiadaniu każdej kobiety, gdyż niewiele pań całkowicie rezygnuje z monet. Tymczasem sytuacje, w których się przydaje, można mnożyć! Szybkie zakupy, krótka wizyta w sklepie, wyprawa rowerem, przebieżka lub elegancka gala, na którą wybrać należy się z niewielką kopertówką. Praktyczność takiego etui wynika z faktu, że można w nim przechowywać również karty płatnicze.

Etui-na-karty-PUCCINI-MU-1908-braz-12213_1


Etui-na-karty-WITTCHEN-14-2-170-ciemny-braz-6143_1

Prezent marzeń każdej kobiety - torebka

Dodatkiem, który odgrywa szczególną rolę w życiu każdej kobiety, są torebki – w końcu te wszystkie dowcipy o damskich torbach nie wzięły się znikąd! Mężczyzna, który podaruje swojej kobiecie właśnie torebkę, już na zawsze pozostanie w jej sercu. Dobrze dobrany model może bowiem przesądzić o charakterze całej stylizacji i stanowić jej najważniejszy element. No właśnie, tu się pojawia problem - „dobrze dobrany”, czyli właściwie jaki? Odpowiedź prawdopodobnie nie zadowoli panów – w przypadku każdej kobiety… inny. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie podpatrzenie modeli, które kobieta już posiada w swojej szafie. W przypadku większości pań można rozpoznać jakiś schemat lub szczególne cechy, łączące wszystkie torebki – rozmiar, kolor, stylistyka lub tworzywo – którymi można się kierować podczas dalszych poszukiwań.

Torebka-damska-PUCCINI-BC27484-ciemnoszara-12143_1


Torebka-damska-PUCCINI-BC26326-czarna-9712_1

Elegancki prezent dla bizneswoman

Czy etui na przybory do pisania to wciąż dobry pomysł, czy też może raczej relikt przeszłości? To wręcz strzał w dziesiątkę! W czasach elektronicznych czytników i dyktowanych notatek, eleganckie pióro szczególnie wyraźnie podkreśla wysoki status każdej kobiety, a wraz z dopasowanym do niego, skórzanym etui stworzy duet będący marzeniem każdej elegantki.

Etui-na-pioro-WITTCHEN-10-2-084-ciemny-braz-237_1


Etui-na-pioro-dlugopis-VIP-V05-02-078-czerwone-8227_1
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel