Torebki Wittchen listonoszki - modne czy sztampowe?

2018-07-24
Torebki Wittchen listonoszki - modne czy sztampowe?Torebki typu listonoszka w damskich garderobach zagościły wiele lat temu i do dzisiaj nie straciły swojej popularności. Kobiety uwielbiają je głównie za długi pasek, który pozwala swobodnie przewiesić torebkę przez ramię i nosić ją wygodnie. Może się wydawać, że w temacie listonoszek i modowych trendów zostało powiedziane już wszystko. Ale czy rzeczywiście ten model torebek zasługuje, by nazwać go sztampowym?

Nieprzemijająca klasyka

Ze względu na to, że wiele pań uznaje torebkę listonoszkę za niezbędnik w swojej garderobie, uznawana jest ona za klasykę, która nigdy nie przemija. Jej najważniejsza cecha to funkcjonalność, dzięki której kobiety pokochały listonoszkę. W połączeniu z uniwersalnością sprawia, że torebka tego typu jest nieprzemijająco modna i bez najmniejszych problemów przechodzi z jednego sezonu w drugi, nadal pozostając w czołówce modowych trendów.

Do każdej stylizacji

Uniwersalność listonoszki to przede wszystkim możliwość zestawienia jej z każdą stylizacją. Torebki listonoszki dobrze zaprezentują się zarówno w codziennym outficie, jak i przy biznesowym kostiumie. Szczególnie upodobały je sobie kobiety, które lubią mieć pod ręką wiele drobiazgów. Producenci znają potrzeby pań i wypuszczają na rynek modele umożliwiające poręczną segregację zawartości damskiej torebki.
Torba-listonoszka-WITTCHEN-29-4L-004-brazowa-13720_1

Do czego nosić?

Listonoszka wykonana z tkaniny będzie odpowiednia do codziennej stylizacji, zwłaszcza sportowej. Natomiast torebka ze skóry licowej będzie świetnym dodatkiem do szykownej kreacji. Warto jednak pamiętać, że moda to dziedzina, w której panuje zasada łamania powszechnie panujących zasad. O tym, że torebki Wittchen listonoszki nie muszą być sztampowe, łatwo przekonać się wychodząc poza „bezpieczne” zasady i łącząc je nie tylko z eleganckimi stylizacjami.
Torba-listonoszka-pikowana-WITTCHEN-29-4L-006-brazowa-13722_2

Odpowiednio do trendu

Na pozór sztampowa listonoszka, która w naszej garderobie gości od wielu sezonów, może iść z duchem mody. Jej długi pasek daje wiele możliwości, by odpowiedzieć na obowiązujące trendy. W zależności od tego, co dyktuje dany sezon, listonoszkę można nosić przewieszoną na skos lub zarzuconą prosto na ramię. Jeśli moda tego wymaga, a stylizacja pozwala – warto pokusić się o założenie jej na biodra.

Na każdą okazję

Torebki listonoszki marki Wittchen to przykład dodatku, który będzie odpowiedni na każdą okazję. Klasyczny model pasuje do biura. Formalną stylizację można przełamać torebką w mocnym kolorze, znacznie odbiegającym od standardowej czerni i brązu. Na spotkanie ze znajomymi warto zabrać listonoszkę białą lub utrzymaną w pastelowych barwach, które świetnie wyglądają np. przy dżinsie. Na wieczór do „małej czarnej” przyda się dodatek ze zwierzęcym printem.
Torba-mala-torebka-listonoszka-WITTCHEN-29-4L-002-brazowa-13719_2

Ponadczasowość

Torebki Wittchen listonoszki to przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z jakich zostały wykonane i dbałość o każdy szczegół wykończenia. Szyk i elegancja marki nigdy nie wychodzą z mody. W połączeniu z ponadczasowym wizerunkiem, bez problemu wpisuje się w trendy obowiązujące w każdym sezonie. Dobrej jakości torebka będzie służyć kobiecie przez wiele lat. Klasyka obroni się w każdej sytuacji. W połączeniu z nowoczesnością stworzy zestaw, którego na pewno nie będzie można określić jako sztampowy.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel