Torebki i torby podróżne na wyjazd służbowy

2018-10-10
Torebki i torby podróżne na wyjazd służbowyWiele osób aktywnych zawodowo często podróżuje w celach służbowych. Na ogół są to krótkie, jedno- lub dwudniowe wyjazdy, choć zdarzają się także dłuższe delegacje. Oprócz rzeczy osobistych zabieramy ze sobą przenośny komputer oraz teczkę z dokumentami i przybory do pisania. Aby wygodnie spakować wszystkie potrzebne przedmioty, niezbędna jest odpowiednia torba podróżna, dobrze dostosowana do warunków panujących podczas wyjazdu.

Niewielka torba idealna na krótki wyjazd

W podróży służbowej trwającej jeden dzień znakomicie sprawdzi się niewielkich rozmiarów funkcjonalna torebka. Najlepsze torby bagażowe wykonane są z lekkiego i wytrzymałego materiału oraz zaopatrzone w wygodne uchwyty. Duże znaczenie ma odpowiednia liczba przegródek i kieszonek, dzięki którym funkcjonalnie rozmieścimy w torbie niezbędne przedmioty. Podczas wyjazdu przydać może się także pas na ramię, który pozwoli komfortowo przenieść torbę o większej wadze. Kolory odpowiednie w okolicznościach służbowych powinny być stonowane. Dobrze będą prezentować się torby czarne, szare i w kolorze burgunda.

Torba-podrozna-Wittchen-56-3S-465-czarna-14372_3

Duża torba podróżna na większy bagaż

Jeśli wyjazd służbowy wymaga zabrania większej ilości rzeczy, świetnie sprawdzi się duża torba bagażowa. Szczególnie, gdy w czasie podróży będzie konieczność przebierania się w elegancką, biznesową odzież. Teczka o większym rozmiarze i usztywniona zapewni ubraniom właściwą ochronę przed zagnieceniami. Optymalne pokrycie torby powinno być odporne na wilgoć. Ze względu na występującą często konieczność przewożenia sprzętu elektronicznego, idealna torba podróżna powinna być wyposażona w specjalną przegrodę na laptopa z dodatkowymi pasami mocującymi urządzenie w jej wnętrzu. Dużo przegródek i kieszonek pozwoli łatwo oraz wygodnie zaplanować rozmieszczenie potrzebnych w podróży rzeczy. Kilkudniowa podróż obliguje nas do spakowania większej liczby przedmiotów, co powoduje że bagaż jest dość ciężki. Warto zdecydować się na torbę zaopatrzoną w kółka i wygodną rączkę, aby łatwo było się z nią przemieszczać.

Torba-podrozna-na-laptop-Puccini-CM-30159-czarna-14423_2

Torba podróżna na laptop

Obecnie trudno w pracy obejść się bez sprzętu komputerowego. Laptopy towarzyszą nam podczas wyjazdów służbowych. Gdy podróż nie wiąże się z koniecznością noclegu, nie potrzebujemy zabierać ze sobą torby dużych rozmiarów. Idealnie sprawdzi się w takich okolicznościach torba na laptop z kilkoma dodatkowymi kieszeniami. Aby bezpiecznie transportować nasze urządzenie, należy zwrócić uwagę czy torba zapewni mu odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał zewnętrzny teczki na laptopa powinien być wodoodporny, by wrażliwa na wilgoć elektronika nie została zniszczona w czasie deszczu. Ważny jest wygodny uchwyt i pasek na ramię, który dodatkowo zabezpieczy torbę mieszczącą komputer przed upadkiem. Wyposażenie torby w przegródki i schowki pozwoli wygodnie spakować do niej niezbędne przedmioty, takie jak przybory piśmiennicze, telefon czy teczka z dokumentami. Torba na laptopa w klasycznym, prostym kształcie z pewnością będzie prezentowała się dobrze w okolicznościach związanych z pracą.

Torba-na-laptopa-AMERICAN-TOURISTER-At-Work-granatowa-13-3-14-1-11799_1
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel