Torebki na imprezy i koncerty — na co zwracać uwagę?

2018-06-18
Torebki na imprezy i koncerty — na co zwracać uwagę?
Przed nami okres letnich festiwali, koncertów, imprez pod chmurką, ale i też urlopowego szaleństwa w klubach oraz rodzinnych spotkań. Warto znaleźć idealną torebkę na te wszystkie okazje, która będzie nie tylko ładnym, ale i praktycznym, pojemnym dodatkiem. Na co zwrócić uwagę wybierając ten perfekcyjny model? Sprawdź sama!

Niewielki rozmiar


Torebki zabierane przez nas na imprezę są z reguły niewielkie. Bo cóż więcej oprócz pomadki, karty płatniczej, dokumentów i telefonu może Ci być potrzebne na takich wydarzeniach? Ano nic, dlatego nie ma sensu męczyć się z ogromną torbą, która skutecznie będzie utrudniać Ci ruchy podczas tańca, zabawy i picia kolorowych drinków.

Wielość kieszeni


Wszyscy lubimy bogate wnętrza. Dlatego Twoja idealna torebka na koncerty i imprezy powinna mieć kilka dodatkowych kieszonek, aby nie zapanował w niej chaos. Uważamy, że jednokomorowe torebki mogą nie sprawdzać się na takich wyjściach, gdyż łatwiej „zapodziać” w nich drobne pieniądze czy miniaturowy flakon perfum. Dzięki kilku przegródkom wszystko będzie miało swoje miejsce i bez problemu zlokalizujesz w torebce potrzebny przedmiot. Nawet w ciemnym klubie!


Bezpieczne zamykanie


Koncerty i imprezy ze względu na tłumy są idealnym miejscem do grasowania kieszonkowców. Aby się przed nimi ustrzec, pamiętaj, żeby torebka zabierana przez Ciebie na tego typu wydarzenia była zapinana na zamek lub klapę z silnym magnesem, która uniemożliwi złodziejowi szybkie i sprawne otworzenie jej. Zwracaj też uwagę czy dokładnie zamykasz swoją torebkę, bo jak dobrze wiesz: okazja czyni złodzieja.


Łańcuszek/regulowany pasek


Uważamy, że pójście na imprezę lub koncert z kopertówką i trzymanie jej całą noc w ręce nie jest udanym rozwiązaniem. Dobrze wybrać model torebki na delikatnym łańcuszku lub regulowanym pasku. Zaletą tego drugiego jest możliwość wygodnego noszenia jej zarówno na ramieniu, jak i przewieszoną przez nie, co zapewnia zdecydowanie największy komfort i swobodę ruchów.

Oryginalny design


Kiedy jak nie podczas weekendowych imprez i urlopowych zabaw możemy poszaleć z dodatkami? Warto zdecydować się na model z oryginalnymi zdobieniami, który pozwoli Ci się wyróżnić z tłumu i pokazać prawdziwe, nieskrępowane ja. Frędzle, kolorowe wzory, duże breloki? Wszystko to czeka na Ciebie! Olśnij innych!

Jasne/żywe kolory


Skoro o designie mowa nie możemy zapomnieć o kolorystyce idealnych „imprezowych” torebek. Uważamy, że na letnie party idealnie sprawdzają się modele w jasnych, neutralnych kolorach. Pasować będą do wielu stylizacji, a dodatkowo nadadzą im lekkość i letnią radość. Dzięki modelowi w ekstrawaganckim kolorze wyróżnisz się i ożywisz każdą, nawet najbardziej sztampową kreację all black. Tak więc zapomnij o ciemnych torebkach i daj im odpocząć do jesieni.Wybór idealnej torebki na imprezy i koncerty może wydawać się trudną sprawą. Jak jednak możesz zauważyć po przeczytaniu powyższego artykułu, nie ma w tym nic skomplikowanego. Łatwo połączyć niesamowity design, funkcjonalność i wygodę użytkowania, czego dowodem są przedstawione wyżej modele torebek.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel