Walizka AMERICAN TOURISTER AERO RACER - Test i recenzja

2018-11-16
Walizka AMERICAN TOURISTER AERO RACER - Test i recenzjaKażda osoba, która kocha podróże wie, jak ważny jest dobór odpowiedniej walizki, żeby móc przewieźć wszystkie niezbędne rzeczy w nienaruszonej formie bez zbędnego wysiłku. Na rynku jest dostępnych bardzo wiele walizek podróżnych, jednak większość z nich nie zdaje egzaminu i wymaga wymiany już po pierwszej wyprawie. Czy podobnie jest z walizką American Tourister Aero Racer? Sprawdziliśmy ten model i możemy już odpowiedzieć na to pytanie!

Cztery kółka i trzy rączki

Z pewnością przy zakupie walizki najważniejszym jej elementem, na który zwraca się uwagę, są kółka! To właśnie dzięki nim walizka jest mobilna i można ją z łatwością przemieszczać. Model Aero Racer został wyposażony w cztery podwójne kółka, dzięki czemu można mieć pewność, że pokonają z łatwością każdą nawierzchnię – od kostki brukowej po alejkę żwirową. Co więcej, walizka American Tourister posiada wysuwaną rączkę z blokadą, co gwarantuje komfort prowadzenia dla osób z różnym wzrostem. Model został wyposażony w dwa uchwyty - jeden na górze, drugi z boku walizki. To sprawia, że z łatwością można ją podnieść nad krawężnikiem czy inną przeszkodą znajdującą się na drodze.

Duza-walizka-AMERICAN-TOURISTER-61G-mietowa-AERO-RACER-14772_1

Pakowne wnętrze walizki

Model Aero Racer doskonale nadaje się do pakowania rzeczy na dłuższe wyjazdy. W komorze głównej walizki umieszczone są pasy, które zapobiegają przemieszczaniu się ubrań znajdujących się w walizce, a także siateczkowa przegroda. Walizka American Tourister Aero Racer została zaprojektowana tak, aby można było powiększyć jej powierzchnię o 3 centymetry i zapakować do wnętrza wszystkie niezbędne rzeczy.

Wymiary i waga walizki

Wymiary walizki Aero Racer to 73 x 46 x 29/32 centymetry, a z wystającymi elementami to 79 x 46 x 30/33cm, co daje pojemność od 100 do nawet 115 litrów! Śmiało można stwierdzić, że sprawdzi się ona idealnie na wakacje rodzinne czy w dłuższą podróż służbową. Istotny jest także fakt, że model waży zaledwie 4,5 kilograma, co oczywiście ma znaczenie przy limitach wagowych na lotniskach.

Bezpieczeństwo bagażu

Podczas podróży wiele osób zwraca uwagę nie tylko na wygląd i pojemność walizki, ale również bezpieczeństwo przechowywanych w niej rzeczy. Walizki American Tourister Aero Racer zostały wyposażone w zamek szyfrowy TSA. Dzięki temu osoba podróżująca może mieć pewność, że nic nie zginie podczas lotu czy wielogodzinnej drogi z wnętrza walizki.

Design i kolorystyka walizek

Walizki American Tourister Aero Racer dostępne są zarówno w odcieniu klasycznej czerni czy granatu, ale również w bardziej odważnych kolorach, takich jak miętowy, żółty czy czerwony. Zaprojektowane klasycznie, idealnie prezentują się we wszystkich poczekalniach czy dworcach autobusowych.

Srednia-walizka-AMERICAN-TOURISTER-61G-zolta-AERO-RACER-14760_1
Uważamy, że walizki American Tourister Aero Racer są doskonałym przykładem dobrze wykonanego produktu, dostępnego w rozsądnej cenie. Urozmaicone wzornictwo i szeroka gama kolorystyczna w połączeniu z funkcjonalnym wnętrzem oraz wyjątkowej jakości materiałami sprawia, że klienci mogą cieszyć się przez długie lata udanym zakupem. Dzięki walizce możliwe jest podróżowanie swobodnie po całym świecie, bez zamartwiania się o bagaż.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
pixel