Walizka PUCCINI Majorca – test i recenzja

2019-01-22
Walizka PUCCINI Majorca – test i recenzjaWspółcześnie bardzo wiele osób ceni sobie podróże. Ponadto często praca zawodowa wiąże się z licznymi wyjazdami służbowymi. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest zazwyczaj pakowanie na wyjazd. Pojawiają się problemy, jak zmieścić wszystko do jednej walizki, jaki w ogóle bagaż ze sobą wziąć. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych toreb podróżnych i walizek. Warto przyjrzeć się walizce Puccini Majorca, może to właśnie ona będzie dla nas idealna?

Wygląd i wymiary walizek Puccini Majorca

Walizki Puccini Majorca dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: granatowym, czarnym oraz czerwonym. Wszystkie barwy cechuje ogromna uniwersalność. Przypadną do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Poza tym walizki Puccini prezentują się bardzo elegancko. Kontrastowe obszycia zamków uatrakcyjniają ich wygląd, a oryginalna faktura materiału dodaje szyku. Jeśli chodzi o wymiary, dostępne są walizki małe (54 x40 x 20 cm), średnie (64 x 46 x 26 cm) oraz duże (74 x 53 x 29,5 cm).

Pojemność i komfort użytkowania

Walizki Puccini Majorca są niezwykle pojemne, przy czym pozostają bardzo lekkie. Najmniejsza walizka pomieścić może aż 34 l, przy wadze zaledwie 2,8 kg. Średnia ma pojemność 57 l i wagę 3,5 kg. Z kolei duża walizka Majorca waży tylko 4,4 kg, a zmieści się w niej aż 99 l. Zdecydowanie wyróżnia je to na rynku. Z tak lekką walizką bez problemu poradzą sobie w podróży kobiety, osoby starsze, dzieci. Walizki posiadają dwie główne komory, rozdzielone zamkiem. Jedna z nich wyposażona jest w pasy uniemożliwiające rozrzucanie się ubrań we wnętrzu. Nie brakuje również mniejszej przegrody na drobiazgi. Ogromną zaletą walizek Puccini Majorca jest komfort ich użytkowania. Wyposażone zostały w teleskopowe, regulowane rączki, a oprócz tego posiadają dodatkowe gumowe uchwyty i zabezpieczenia na spodniej stronie. Bardzo wygodnie się je prowadzi, a to między innymi za sprawą stabilnych dwóch kółek. Oprócz tego nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo bagażu, ponieważ istnieje możliwość zaszyfrowania zamknięcia przy walizce.

Wytrzymałość walizek Puccini Majorca

Walizki Puccini zostały poddane wielu różnego rodzaju testom. Sprawdzano przede wszystkim ich wytrzymałość. Okazuje się, że walizki Puccini są odporne na różnego rodzaju uderzenia oraz wstrząsy. Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, terpolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego, zwanego w skrócie ABS. Ponadto, kółka walizki doskonale radzą sobie z każdą nawierzchnią i nie uszkodzą ich nierówności chodników. Dodatkowym atutem walizek jest również to, że bardzo łatwo się je czyści.

Kilka słów o marce Puccini

Marka Puccini powstała w 1996 roku na Pomorzu Zachodnim, jest więc to nasza rodzima firma. Wyróżnia ją między innymi wieloletnia tradycja. Zdobyła ona uznanie klientów na całym świecie. Obecnie oferuje wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się niebywałą trwałością oraz eleganckim wyglądem. Marka Puccini nawiązuje przede wszystkim do stylu włoskiego. Podsumowując, walizki Puccini Majorca są idealne dla osób w każdym wieku. Sprawdzą się zarówno podczas krótkich wypadów za miast, jak i dłuższych podróży do odległych krain. Ich ogromną zaletą jest elegancki wygląd, wysoka wytrzymałość, pojemność i niewielka waga, a także komfort użytkowania. Kupno walizki Majorca to naprawdę dobra inwestycja, której nikt nie pożałuje.

Zestaw-trzech-walizek-PUCCINI-ABS05-Majorca-granatowy-13932_1
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
pixel