Walizka PUCCINI PC005 Voyager - test i recenzja

2019-04-15
Walizka PUCCINI PC005 Voyager - test i recenzjaLato dla wielu osób jest czasem intensywnego podróżowania. Wakacje spędzane w odległych zakątkach świata są coraz łatwiej dostępne, a firmy turystyczne dodatkowo zachęcają swoimi ofertami, by z dala od domu spędzić chociaż kilka dni w roku. Bez względu na to, w jakim kierunku odbywa się podróż i jak długo ona potrwa, trzeba dobrze się spakować. Jak przy tym zadaniu sprawdza się walizka Puccini PC005 Voyager?

Wytrzymałość walizki Puccini

Podstawowym warunkiem, jaki musi spełniać idealna walizka, jest wytrzymałość. Bez względu na to, jak w jak długą podróż zostanie zabrana, do celu powinna dojechać w nienaruszonym stanie. Pod tym względem walizka Puccini PC005 Voyager spisuje się doskonale. Dzięki wykorzystaniu poliwęglanu jest ona niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia, a przy tym pozostaje niesamowicie lekka, co ma ogromne znaczenie w przypadku, gdy korzysta się z usług linii lotniczych z limitami bagażowymi.

Policarbon jest skuteczną ochroną nie tylko przed warunkami atmosferycznymi, ale też uszkodzeniami mechanicznymi. Można więc bez obaw powierzyć walizkę pod opiekę obsłudze lotu odpowiedzialnej za bagaż. Nie trzeba martwić się, że wakacje rozpoczną się od suszenia ubrań, które przemokły leżąc w deszczu, śniegu lub gradzie na płycie lotniska lub kosmetyki rozleją się po bagażu, gdy ten trafi pod stertę innych walizek.

Srednia-walizka-PUCCINI-PC005-Voyager-bordo-7003_1

Komfortowe prowadzenie i przenoszenie walizki

W każdej podróży znajdą się momenty, gdy trzeba przenieść bagaż z jednego miejsca w drugie lub włożyć go do bagażnika samochodu, a później z niego wyjąć. Walizka Puccini PC005 Voyager wyposażona została w 4 koła, które w połączeniu z dwustopniową, regulowaną rączką z blokadą gwarantują komfortowe prowadzenie. Dodatkowo na górnej i bocznej powierzchni zamocowano ergonomiczne uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie bagażu.

Wielkość i zawartość walizki podróżnej

Walizka Puccini PC005 Voyager dostępna jest w trzech rozmiarach i pojemnościach – od 36 litrów, które można zabrać jako bagaż kabinowy, aż do 108 litrów. W każdej wersji jest ona bardo pojemna. Wnętrze walizki podzielone zostało na dwie części. Zawartość komory głównej zabezpieczają pasy, a klapy – siatka zamykana na suwak. Wewnątrz walizki znajduje się też dodatkowa, zamykana na suwak kieszeń na drobiazgi.

KSrednia-walizka-PUCCINI-PC005-Voyager-turkusowa-7009_1

Walizka Puccini PC005 Voyager - duży wybór kolorów

Walizka Puccini PC005 Voyager dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych. Bez problemu znajdzie się bagaż w ulubionym odcieniu lub rzucający się w oczy na tyle, by pozostać widocznym z daleka, gdy chcemy mieć go cały czas pod kontrolą. W ofercie znalazły się również klasyczne, stonowane barwy walizek, po które można sięgnąć wybierając się w podróż służbową i trzeba zachować elegancki wizerunek.

Duza-walizka-PUCCINI-PC005-Voyager-orange-7017_1


Srednia-walizka-PUCCINI-PC005-Voyager-grafitowa-7015_1

Bezpieczeństwo bagażu w walizce Puccini

Każda walizka Puccini PC005 Voyager wyposażna jest w szyfrowy zamek TSA. To rozwiązanie spełniające światowe normy i dające pewność, że zawartość bagażu pozostanie niedostępna dla osób nieupoważnionych do jego otwierania. Wzmacnia to poczucie kontroli nad tym, co jest przewożone w walizce, gdy trzeba oddać ją w ręce obsługi lotniska.

Duza-walizka-PUCCINI-PC005-Voyager-rozowa-6999_1

Podsumowanie

Walizka Puccini PC005 Voyager pokazuje, że producent doskonale orientuje się w potrzebach osób podróżujących i potrafi na nie odpowiedzieć. Łączy ona w sobie wszystko, czego potrzebuje wymagający turysta: wytrzymałość bagażu, jego bezpieczeństwo i ciekawy design. Jest dobrą propozycją dla każdego, kto stawia na komfortową podróż. Dbałość o detale i funkcjonalność walizki Puccini PC005 Voyager sprawiają, że korzysta się z niej z przyjemnością.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel