Walizka PUCCINI PP014 A Denver - test i recenzja

2018-07-13
Walizka PUCCINI PP014 A Denver - test i recenzjaMiesiące letnie to czas wyjazdów i beztroskiego wypoczynku. Dla wielu osób wizję sielanki przyćmiewa moment pakowania rzeczy, które planuje się zabrać ze sobą na wakacje. Wszystko wydaje się potrzebne, a bagaż nie jest bez dna. Praktyczna walizka może ułatwić przygotowania do wyjazdu i sprawić, że nawet pakowanie stanie się wakacyjną przyjemnością. Takie oczekiwania mieliśmy sięgając po walizkę PUCCINI PP014 A Denver. Czy się nie zawiedliśmy? Wyniki testów mówią same za siebie.

Duza-walizka-PUCCINI-PP014-A-Denver-granatowa-13742_1

Pojemność walizki

Do walizki PUCCINI PP014 A Denver, według zapewnień producenta, można zapakować rzeczy, które wypełnią 100 litrów pojemności. Jej wnętrze podzielone jest na dwie komory, do których można włożyć ubrania bez obaw, że po wyjęciu z bagażu będą wymagać prasowania. Utrzymanie porządku ułatwiają dwie wewnętrzne kieszenie, do których można schować np. bieliznę lub kosmetyki.

Za jedną z większych zalet walizki można uznać fakt, że zawartość obu komór jest zabezpieczona przed przemieszczaniem się wewnątrz bagażu. Zapinane na zamek separatory wykonane są z estetycznego materiału. Skutecznie ograniczą straty i zniszczenia ubrań w przypadku ewentualnego rozlania się przewożonego kosmetyku. Dodatkowo główna komara wyposażona jest w pasy, które zapobiegają przesuwaniu się ubrań.

Lekkość i łatwość prowadzenia

Walizka PUCCINI PP014 A Denver to duża pojemność i niewielka waga. Pusty bagaż to jedynie 3,6 kilograma. Mając przed sobą lot samolotem, zdecydowanie należy dołączyć to do listy zalet. W sytuacji, gdy liczy się każdy gram bagażu, lekka walizka jest na wagę złota. Daje możliwość zapakowania w nią większej liczby rzeczy, które przydadzą się podczas wyjazdu.

Pomimo swoich rozmiarów, walizka PUCCINI PP014 A Denver nie sprawia problemów przy przemieszczaniu się, np. z taksówki do punktu odprawy bagażowej. Jest zwrotna i świetnie się prowadzi dzięki czterem łożyskowanym, podwójnym kółkom. Wysokość rączki walizki można regulować. Dostępne są trzy poziomy, z których łatwo dopasuje się najbardziej odpowiedni dla osoby prowadzącej bagaż.
Duza-walizka-PUCCINI-PP014-A-Denver-ciemny-bez-13740_2

Wytrzymałość i bezpieczeństwo

Są dwie rzeczy, na które zwracamy szczególną uwagę: bagaż musi być wytrzymały i przede wszystkim bezpieczny. W każdym przypadku użytkownikowi zależy, by zawartość dotarła do celu podróży w nienaruszonym stanie.

Walizka PUCCINI PP014 A Denver wykonana jest z mocnego i elastycznego polipropylenu. Taśmowe podejście pracowników lotnisk do przewożonego bagażu nie odbija się na jej kondycji. Dodatkowo komfortu podróży nie psuje myśl, że do wnętrza bagażu dostaną się niepowołane osoby. Dostępu do przewożonych rzeczy bronił zamek szyfrowy TSA.

Wygląd ma znaczenie

Producent oferuje walizki w kilku wariantach kolorystycznych. Powierzchnia walizki zdobiona jest tłoczeniami, które w połączeniu z jej prostą bryłą wygląda bardzo szykownie. Patrząc na bagaż można odnieść wrażenie, że nie leci on na wakacje, a w podróż służbową.

Duza-walizka-PUCCINI-PP014-A-Denver-czarna-13739_3

Podsumowanie

Krótko mówiąc – walizka PUCCINI PP014 A Denver sprawdza się w każdej podróży. Pozytywne wrażenie robi już przy pierwszym kontakcie. W miarę użytkowania docenia się ją pod wszystkimi względami: pojemności, wagi, łatwości w prowadzeniu, wytrzymałości i bezpieczeństwa. W każdym aspekcie daje się zauważyć doświadczenie producenta.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel