Walizka WITTCHEN 56-3P-883 - Test i recenzja

2019-02-12
Walizka WITTCHEN 56-3P-883 - Test i recenzjaWiosna sprzyja robieniu planów na wakacje. Wybór oferty urlopowej to zazwyczaj pierwszy krok w przygotowaniach do wypoczynku. Kolejnym powinien być wybór walizki, w której bagaż dotrze na miejsce bezpiecznie. Powinna ona być mocna, pojemna, lekka i wygodna w przenoszeniu. Jak z tymi zadaniami radzi sobie walizka WITTCHEN 56-3P-883?

Policarbon – lekkość i trwałość materiału

Pierwszą rzeczą, jaką da się zauważyć patrząc na walizkę Wittchen 56-3P-883, to estetyka wykonania. Prosta bryła w połączeniu z eleganckim kolorem podpowiadają, że przyda się ona nie tylko podczas wakacji, ale również przy okazji oficjalnych wyjazdów służbowych. Wygląd to nie jedyny walor, jakim użytkowników przyciąga do siebie walizka Wittchen 56-3P-883. Niezdecydowanych przekonuje do siebie powłoką wykonaną z bardzo trwałego policarbonu. Poliwęglan słynie przede wszystkim z trwałości. To bardzo skuteczne zabezpieczenie zawartości bagażu przed uszkodzeniem. To ważne, gdy podczas transportu właściciel walizki nie ma nad nią pełnej kontroli i musi powierzyć ją w ręce osób obsługujących podróżnych. Warto podkreślić, że policarbon to wodoodporny materiał. Pakując ubrania w poliwęglanową walizkę ma się pewność, że u celu podróży nie trzeba będzie suszyć ubrań lub pobytu zaczynać od zakupów podstawowych rzeczy. Mówiąc o policarbonie warto podkreślić, że jest to materiał nie tylko trwały, ale również lekki. Wykonana z niego walizka Wittchen 56-3P-883 waży niewiele ponad 4 kilogramy przy wymiarach bryły 70 x 48 x 27 cm. Jest to bardzo istotne szczególnie, gdy planuje się podróż środkami transportu, w których obowiązuje limit wagowy na bagaż, np. w samolocie. Jeśli dodatkowo linie lotnicze wprowadzają ograniczenia dotyczące rozmiaru bagażu, trzeba dołożyć kilka centymetrów. Cała walizka Wittchen 56-3P-883, łącznie z wystającymi elementami, ma wymiary 78 x 50 x 28 cm.

Cztery koła na łożyskach – komfort przenoszenia

Od walizki oczekuje się nie tylko, że będzie trwała, ale też komfortowa w przenoszeniu. Walizka Wittchen 56-3P-883 wyposażona jest w cztery podwójne, łożyskowane koła, na których bagaż toczy się lekko i stabilnie. Na uwagę zasługuje również wyciągana, regulowana na 2 poziomach rączka. Jej wysokość można dopasować odpowiednio do wzrostu użytkownika. Przenosząc bagaż z miejsca na miejsce, a zwłaszcza przy ładowaniu go do bagażnika samochodu i wyjmowaniu z niego, uwagę na siebie zwracają miękkie uchwyty na górnej i bocznej powierzchni walizki, które podnoszą komfort obsługi bagażu.

Przemyślane wnętrze walizki – uporządkowana zawartość

Walizka WITTCHEN 56-3P-883 daje możliwość zabrania ze sobą w podróż bagażu o pojemności 93 litrów. Jego znaczną część zmieści komora główna wyposażona w pasy zabezpieczające przesuwaniu się garderoby. Jest tu również zapinana na suwak, boczna kieszonka. To świetny schowek na drobne przedmioty, np. skarpetki lub bieliznę. Część bagażu można spakować w klapie walizki. Zapinana na suwak, materiałowa przegroda odseparuje je od zawartości komory głównej. Jest idealnym miejscem na kosmetyki lub podręczne przedmioty, które mogą przydać się w trakcie podróży.

Szyfrowy zamek – bagaż dostępny dla upoważnionych

Bezpieczny bagaż to taki, do zawartości którego dostęp mają jedynie osoby upoważnione. Wybierając się w podróż, gdy niemożliwy jest ciągły kontakt wzrokowy z walizką, niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości przed dostaniem się do niej osób postronnych, jak np. zamek szyfrowy TSA będący wyposażeniem walizki Walizka WITTCHEN 56-3P-883.

Duza-walizka-WITTCHEN-56-3P-883-granatowa-13736_5

Podsumowanie

Marka WITTCHEN jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej pozycję na rynku dóbr luksusowych. Podróżując z walizką Wittchen 56-3P-883 trudno oprzeć się wrażeniu, że ta pozycja jest zasłużona. Jak wszystkie produkty sygnowane charakterystycznym logo marki, które potwierdza klasę i ekskluzywność każdego produktu, łączy w sobie elegancki styl, najwyższą jakość, doskonałe wykończenie i funkcjonalność.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2019
pixel