Walizka Wittchen GROOVE LINE II - test i recenzja

2018-09-11
Walizka Wittchen GROOVE LINE II - test i recenzjaOsoby często podróżujące wiedzą, jak istotną sprawą jest dobra, solidna walizka. Produkt powinien być wystarczająco pojemny, aby zmieścił wszystkie niezbędne podczas wyjazdu przedmioty. W czasie lotów samolotem szczególnie ważną cechą walizki jest jej wytrzymałość na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Idealna walizka powinna być także wygodna i estetycznie wykonana. Wszystkie te cechy spełniają wyroby firmy Wittchen z linii GROOVE LINE II.

Po pierwsze – wytrzymałość

Walizki Wittchen GROOVE LINE II wykonane są z twardego i wytrzymałego materiału ABS. Tworzywo to jest lekkie i odporne na uszkodzenia oraz zarysowania. Istotną zaletą jest ekonomiczna cena w stosunku do jakości. Kopolimer produkowany jest w szerokiej palecie kolorystycznej, dlatego walizki Wittchen GROOVE LINE II dostępne są w różnorodnych kolorach, spośród których każdy może wybrać swój ulubiony. Warto decydować się na walizkę w nietypowej barwie, gdyż łatwiej będzie ją rozpoznać na taśmie bagażowej na lotnisku.

Po drugie – przemyślana konstrukcja

Zazwyczaj zawartość walizki jest dość ciężka, dlatego istotną cechą jest wygoda w jej prowadzeniu. W walizkach marki Wittchen z serii GROVELINE II za komfort przewożenia odpowiadają cztery łożyskowane kółka, które ułatwiają manewrowanie i zwiększają zwrotność walizki. Regulowana, płynnie wysuwana rączka pozwala wygodnie ciągnąć bagaż po chodniku czy płycie lotniska. Aby umieszczone w środku przedmioty były właściwie zabezpieczone przed przemieszczaniem w czasie transportu, w walizkach Wittchen założono wewnętrzne zapinane pasy. Pakowanie ułatwia siateczkowa przegroda zapinana na zamek, znajdująca się wewnątrz walizki. Praktycznym dodatkiem jest umieszczony z boku uchwyt umożliwiający wygodnie przeniesienie bagażu w ręce.

Duza-walizka-WITTCHEN-56-3A-363-niebieska-13709_1

Po trzecie – wielkość

Walizki Wittchen GROOVE LINE II występują w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym. Najmniejsza z walizek spełnia wymogi stawiane wymiarom bagażu kabinowego, dlatego doskonale nadaje się do spakowania podręcznych przedmiotów potrzebnych w czasie lotu. Do większych walizek z łatwością można zapakować odzież i niezbędne akcesoria nawet na długą podróż, gdyż ich pojemność wynosi 62 i 93 litry.

Po czwarte – bezpieczeństwo

W czasie podróży bagaż powinien być chroniony przed dostępem niepowołanych osób. Szczególnie, że nie zawsze istnieje możliwość samodzielnego przypilnowania walizek. Wyroby Wittchen GROOVELINE II dobrze spełniają kryterium bezpieczeństwa. Ich zawartość skutecznie chroni solidnie wykonany i odporny zamek szyfrowy.

Mala-walizka-WITTCHEN-56-3A-361-zielona-13693_2

Po piąte – estetyka

To kryterium ma szczególne znaczenie dla osób wybierających się w służbową podróż. Wygląd walizki powinien dobrze współgrać z elegancką prezencją. Znakomitym wyborem będzie w takiej sytuacji czarna walizka Wittchen GROOVE LINE II. Dobry styl podkreśla klasyczny, prosty design tego wyrobu. Osoby, które mają możliwość luźniej podejść do kwestii ubioru z pewnością ucieszy fakt, że wśród walizek Wittchen można wybrać produkt w jednym z sześciu żywych i nasyconych kolorów.

Podsumowując, walizki marki Witchen GROOVE LINE II docenią wszystkie osoby, którym zależy na komforcie prowadzenia nawet bardzo ciężkiego bagażu. W trakcie podróży będzie łatwo zlokalizować swoją walizkę dzięki intensywnych i rzucającym się w oczy kolorom oferowanym przez producenta.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel