Walizki Puccini BAHAMAS - Test i recenzja

2019-11-08
Walizki Puccini BAHAMAS - Test i recenzjaW wakacyjny nastrój można wprowadzić się już na etapie pakowania bagażu. Zły wybór walizki może natomiast zepsuć wrażenia już podczas podróży w wymarzone miejsce. Jak widać – od walizki wiele zależy w aspekcie wspomnień przywiezionych z wakacyjnego wyjazdu. Przemyślany bagaż to również część sukcesu w wyjazdach służbowych. Sprawdźmy, jak w tych zadaniach sprawdzą się walizki Puccini BAHAMAS.

Walizki Puccini BAHAMAS - prosta, klasyczna linia

Już przy pierwszym kontakcie w oczy rzuca się prosta, klasyczna linia walizek sygnowanych marką Puccini z kolekcji BAHAMAS. To duża zaleta, biorąc pod uwagę różnorodność okazji, przy których zechcemy po nie sięgnąć. Walizki z powodzeniem wpiszą się w charakter zarówno służbowej, jak i wakacyjnej podróży.

Prosta linia walizek z linii BAHAMAS od Puccini to nie nudna monotonia, o czym warto wspomnieć omawiając jej wygląd. Mamy tu bryłę podzieloną pionowymi liniami, zdobionymi dodatkowo detalami mieniącymi się niczym biżuteria.

Sama kolorystyka walizek jest na tyle bogata, że bez problemu można wybrać wersję w energetycznym, soczystym, wakacyjnym odcieniu lub stonowaną, formalną i elegancką czerń lub granat.

Średnia walizka PUCCINI PP016 Bahamas pomarańczowa

Dobrze przemyślane wnętrze walizki

Wnętrze walizki Puccini BAHAMAS zaprojektowane zostało w przemyślany sposób. Jego ergonomia pozwala zagospodarować przestrzeń tak, by znalazło się w niej miejsce na każdy przedmiot potrzebny w podróży.

Mamy tu dwie komory oddzielone od siebie zapinaną na suwak przegrodą. Komora główna to idealne miejsce do przewożenia ubrań. Została ona wyposażona w specjalne pasy zabezpieczające zawartość przed przemieszczaniem się. Dzięki temu po dojeździe na miejsce wyjmiemy niepomięte elementy garderoby i gotowe do założenia. Dodatkowo znajdziemy tu trzy kieszenie, z czego jedna jest zamykana na suwak, do których można schować drobne przedmioty.

Średnia walizka PUCCINI PP016 Bahamas czarna

Łatwość prowadzenia i komfort przewożenia

Bagaż towarzyszący nam w podróży powinien być nie tylko pojemny, ale też łatwy i wygodny do przenoszenia. Walizki Puccini z linii BAHAMAS wyposażone są w cztery koła z propylenu i wysuwaną rączkę z blokadą. Dzięki temu połączeniu bagaż prowadzi się lekko i bez problemu.

W sytuacji, gdy walizkę trzeba przenieść, docenione zostają uchwyty umieszczone na górnej i bocznej powierzchni. Są łatwo dostępne i dobrze leżą w dłoni, dzięki czemu noszenie walizki można ocenić jako komfortowe.

Walizki Puccini BAHAMAS - solidność wykonania i bezpieczeństwo

Pod względem bezpieczeństwa zawartości bagażu, walizki Puccini BAHAMAS nie mają sobie nic do zarzucenia. Powłoka zewnętrzna wykonana jest z elastycznego polipropylenu, odpornego zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dodatkowo zawartości walizki świetnie strzeże zamek cyfrowy. Zabezpieczenie to daje gwarancję, że do wnętrza bagażu nie dostanie się żadna niepowołana do tego osoba. Mówiąc o bezpieczeństwie, warto wrócić do kolorów. Linia BAHAMAS oferuje nam walizki w jaskrawych barwach, które łatwo mieć na oku na każdym etapie podróży.

Walizki Puccini BAHAMAS - podsumowanie

Walizki Puccini BAHAMAS to propozycja dla klientów, którzy lubią przedmioty funkcjonalne, a przy tym doceniają nie tylko ich praktyczność, ale też estetykę i jakość wykonania. W kolekcji znajdziemy walizkę na każdą podróż – od małej kabinówki na weekendowy wypad, po duży bagaż na rzeczy niezbędne podczas długiego urlopu.

Zestaw trzech walizek PUCCINI PP016 Bahamas turkusowy
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel