Walizki Puccini – marka, na którą warto zwrócić uwagę

2017-10-03
Walizki Puccini – marka, na którą warto zwrócić uwagę

Polska marka Puccini działa na rynku już od 1996 roku. Choć zajmuje się wyrobem różnorodnej galanterii (portfeli, toreb, rękawiczek, torebek, pasków) to inspiracją do jej założenia były podróże, co zaowocowało bogatą kolekcją walizek. Znalezienie balansu pomiędzy funkcjonalnością, a ciekawym i zaspokajającym różne gusta designem od początku stanowiło główny cel założycieli marki. Wśród ich wielu propozycji znajdziemy więc produkty zarówno eleganckie, jak i o wysokich walorach użytkowych. Dlaczego warto zdecydować się na walizkę marki Puccini?

Wysoka jakość materiałów

Walizki marki Puccini wykonane są z materiałów odpornych na trudne warunki. Projektanci, zdając sobie sprawę z potrzeb i problemów podróżnych, postarali się o zapewnienie im najwyższej jakości walizek, które pozostaną w dobrym stanie pomimo częstego użytkowania. Wytrzymały stelaż i solidne kółka wraz z ergonomicznymi uchwytami zapewnią użytkownikom niezbędny komfort w każdych okolicznościach, a precyzyjne wykończenia, trwałe tworzywa oraz tkaniny sprawią, że każdy bagaż będzie mógł zostać bezpiecznie przetransportowany w miejsce docelowe.

Mala-walizka-MINI-PUCCINI-EM-50307-Camerino-szara-9441_1

Szeroki wybór modeli

Każdy miłośnik podróży ma inne wymagania i preferencje, które marka stara się spełnić w każdym calu. Pośród ich wielu kolekcji znajdziemy więc zarówno modele twarde, jak miękkie, o różnorodnych kształtach, rozmiarach i pojemności. Wiele z nich jest dostosowane wymiarami do najpopularniejszych linii lotniczych, co zdejmuje z podróżującego konieczność czasochłonnego sprawdzania parametrów przed wyjazdem na urlop.

Mala-walizka-PUCCINI-EM-50680-Ultralight-Plus-czerwona-7922_12
Mala-walizka-PUCCINI-PC016-C-bordowa-7695_1

Bogactwo wzorów i kolorów

Walory estetyczne to dla wielu osób bardzo ważna kwestia. Mając je na uwadze twórcy marki Puccini postanowili zadbać o dużą różnorodność swoich walizek. Dzięki inspiracji najnowszymi trendami powstały modele o bardzo futurystycznym i nowoczesnym wyglądzie, jak i w klasycznej formie. Wśród nich znajdą coś dla siebie zarówno lubiący się wyróżniać indywidualiści, jak i miłośnicy standardowych, stonowanych rozwiązań. Metaliczny połysk i obły kształt, gładkie powierzchnie, wzory, zdobienia czy może spokojna elegancja w prostej formie? Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Mala-walizka-PUCCINI-PC005-Voyager-orange-7019_1
Mala-walizka-PUCCINI-ABS01-Barcelona-fioletowa-3404_8
Mala-walizka-PUCCINI-PP011-Miami-turkusowa-9769_2

Funkcjonalność

Większość walizek marki Puccini wyposażona jest w pasy, które uniemożliwiają przesuwanie się garderoby i osobistych rzeczy podczas transportu. Wiele modeli posiada również boczne kieszonki wewnątrz i na zewnątrz oraz pozwalający na zwiększenie pojemności zamek. Nie bez znaczenia jest również system szyfrowy TSA, pozwalający na bezpieczne przewożenie bagażu i minimalizujący ryzyko kradzieży. Zamocowane w wielu z nich dodatkowe uchwyty, zapewnią możliwość komfortowego transportowania bagażu bez względu na sytuację.

Mala-walizka-PUCCINI-PP012-Acapulco-czarna-10727_2

Atrakcyjne ceny

Za produkty wysokiej jakości trzeba z reguły słono zapłacić. Marce Puccini udało się jednak zachować zdrowy balans pomiędzy rozsądnymi cenami, a wytrzymałością oferowanych produktów. Dzięki temu ich ergonomiczne i stylowe walizki dostępne są na niemal każdą kieszeń. Aby mieć pewność, że inwestycja jest słuszna marka oferuje także dwuletnią gwarancję na swoje produkty.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixel