Portfele Peterson – sprawdzamy jakość i wykonanie

2018-03-05
Portfele Peterson – sprawdzamy jakość i wykonanie

Peterson to firma, która od ponad 20 lat zajmuje się produkcją ekskluzywnej galanterii skórzanej. Jej wieloletnie doświadczenie sprawia, że aktualnie może cieszyć się dobrą, ukształtowaną pozycją na rynku. Oferowane modele portfeli stanowią doskonałą równowagę pomiędzy klasycznym, funkcjonalnym designem i nowoczesnym stylem. Bogactwo asortymentu sprawi, że każdy z potencjalnych klientów znajdzie coś dla siebie.

Wykonanie portfela

Portfele firmy Peterson wykonano z dobrej jakości skóry naturalnej. Występuje ona w dwóch wersjach: lakierowanej bądź matowej. Modele damskie wykonano w wielu rozmiarach i kolorach — począwszy od klasycznych, stonowanych szarości i czerni, poprzez energetyczne pomarańcze i czerwienie, aż na eleganckiej krateczce stylizowanej na Burberry kończąc.

Portfel-damski-PETERSON-PL-466-czerwony-12939_4


Portfel-damski-PETERSON-BC-466-szary-12940_1

Większość modeli męskich wykonano z matowego materiału w kolorze czarnym lub ciemnobrązowym. Ponadto uwagę przykuwają nowości w ofercie producenta — czarne portfele z wykończeniem w kolorze bordowym lub miedzianym. Dzięki temu zabiegowi klasyczny model staje się bardzo oryginalny i zadziorny zarazem.

Portfel-meski-PETERSON-301-01-BR-2-1-1-czarny-12724

Większość oferowanych portfeli damskich zapinanych jest na mocny bigiel lub zamek. Modele dedykowane mężczyznom są z reguły niezapinane, lecz można znaleźć wśród nich też modele na zatrzask.

Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty zostały wykonane i wykończone z ogromną dbałością o szczegóły i najdrobniejsze detale. Dobry stosunek ceny do jakości w przypadku portfeli Peterson to coś, co wyróżnia tego producenta wśród konkurentów. Ponadto na wszystkie produkty udzielana jest dwuletnia gwarancja.

Wnętrze

Portfele tej marki charakteryzują się praktycznym, rozbudowanym i wytrzymałym wnętrzem. W większości modeli znajdują się funkcjonalne kieszonki na bilon, miejsca na karty płatnicze i dokumenty, a także przegrody na banknoty. Ponadto część z nich posiada dodatkowe kieszenie i zafoliowane miejsce, które z powodzeniem można wykorzystać np. na zdjęcia. Wiele z portfeli bez problemu pomieści większe dokumenty takie jak dowód rejestracyjny.

Portfel-meski-PETERSON-380-2-1-1-czarny-12736_3

Logowanie

Wszystkie portfele marki Peterson są logowane na zewnątrz oraz w środku. Pierwsze logowanie może przybierać postać metalowych, starannie przytwierdzonych lub wytłoczonych liter z nazwą producenta. Ponadto na zewnątrz portfela znajdować może się logo marki Peterson — również metalowe albo tłoczone. Wnętrze portfela zdobią tłoczone lub złote litery. Wyjątek stanowi model 601 BLUE TILL, w którym nazwę firmy znajdziemy w środku, a jego front zdobi tylko metalowe, kolorowe logo.

Portfel-damski-PETERSON-601-BLUE-TILL-niebieskobezowy-12325_1

Portfele patriotyczne

Nowością w kolekcji Petersona są portfele męskie z dużym wytłoczonym logo orła. Dodatkowo zdobi je na zewnątrz, jak i w środku tasiemka w kolorach polskiej flagi narodowej. W środku logowany. Portfel wyposażono w kieszonkę na bilon oraz kieszenie na banknoty, karty płatnicze oraz dokumenty. Posiada także dodatkową kieszeń zapinaną na zamek.

Portfel-meski-PETERSON-304-02-1-2-1-1-czarny-z-ORZELKIEM-12719

Technologia RIFD STOP

Część produktów marki Peterson wyposażona jest w technologię RIFD STOP. Dzięki specjalnej podszewce zabezpiecza ona karty, dokumenty biometryczne i legitymacje przed kradzieżą danych. Więcej na temat tej metody ochrony informacji we wpisie Nie daj się okraść – co to jest ochrona RFID?

Możliwość personalizacji

Wychodząc naprzeciw klientom lubiącym spersonalizowane dodatki, umożliwiamy wykonanie wysokiej jakości tłoczenia z inicjałami właściciela lub grawerowanej dedykacji wewnątrz portfela. To świetny pomysł na prezent z okazji takich jak: urodziny, rocznica, czy awans.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel