Test walizki AMERICAN TOURISTER 51G SUNSIDE

2018-05-07
Test walizki AMERICAN TOURISTER 51G SUNSIDE
Zbliżają się wakacje, a skoro one to i podróże, zarówno te bliższe, jak i dalsze. Na każdą z nich potrzebujemy pojemnej, wytrzymałej walizki. Czy produkty firmy American Tourister zdadzą nasz test? Czy firma, której zaufali klienci w ponad 90 krajach wypuściła kolejny hitowy model? Sprawdź sam jak walizki 51G SUNSIDE wypadły w naszym teście!

Różnorodne kolory

Mówi się, że najważniejsze jest wnętrze. My jednak zaczniemy nasz test od pochwalenia firmy American Tourister za wizualną stronę ich walizek. A jest co podziwiać, bo  kolory są niezwykle zróżnicowane, a przy tym oryginalne. Klasyczne czernie i granaty idealnie sprawdzą się dla uporządkowanych, statecznych osób, zwłaszcza podróżujących służbowo. Z kolei unikatowe, energetyczne żółcie i czerwienie to świetne kolory na wakacyjny wyjazd. Z pewnością będą się wyróżniać na taśmy bagażowej! A Ty, na który kolor się skusisz?
czarna średnia walizka American Tourister tutaj
czerwona średnia walizka American Tourister tutaj
żółta średnia walizka American Tourister tutaj


Wysokiej jakości materiały

Kupując walizkę, chcemy, aby służyła nam przez lata i przetrwała z nami wiele, czasem ekstremalnych, wyjazdów. Decydując się na model AMERICAN TOURISTER 51G SUNSIDE, wybieramy wysokiej jakości polipropylen, z którego w 100% wykonano ten bagaż. Polimer tego typu jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Materiał nie przepuszcza wody, dzięki czemu zarówno odzież, jak i sprzęt elektroniczny przewożony w walizce będzie ochroniony przed deszczem, gradem, czy śniegiem.

Stabilne kółka

Nic tak nie uprzykrza wyjazdu, jak wypakowana po brzegi, nietrzymająca się drogi walizka. Z 51G SUNSIDE nie musisz się tego obawiać. Wszystko dzięki czterem podwójnym kółkom wykonanym z wytrzymałego materiału. Prowadzenie takiej walizki będzie przyjemnością! A jak zadbać o kółka swojej walizki dowiesz się w artykule Jak nie uszkodzić kółek od walizki?
 
    

Praktyczne rączki

Dobrze wiemy, że nie tylko kółka mają wpływ na komfort prowadzenia walizki. Kluczowa jest także rączka. W tym modelu zastosowano wysokiej jakości dwustopniową wysuwaną rączkę z praktyczną blokadą, dzięki której będziemy mogli bez przeszkód pokonać nawet najostrzejsze zakręty. Ponadto na górnej i bocznej powierzchni walizki znajdują się dodatkowe uchwyty, ułatwiające wnoszenie jej np. po schodach czy umieszczenie w bagażniku, lub luku bagażowym.Przestronne wnętrze

Teraz przejdźmy do clou, czyli do wnętrza! Czymże byłaby piękna, stabilna walizka ze źle rozplanowanym wnętrzem? Na szczęście 51G SUNSIDE to rewelacyjny, również pod tym względem, model — dwie siatkowe kieszenie pozwolą na zachowanie w walizce idealnego porządku. Ponadto pasy zabezpieczą przewożone przedmioty przed przesuwaniem się. Dodatkowa mała kieszonka świetnie sprawdzi się na bieliznę, ładowarki, czy inne drobne elementy. Nic tylko się pakować i ruszać w świat!Dodatkowe zalety


Walizka tej serii to nie tylko standardowe, znane nam z innych modeli, rozwiązania. To także bezpieczny trzycyfrowy zamek szyfrowy. System TSA spełnia standardy globalne i pozwala na bezpieczne sprawdzenie zawartości walizki na całym świecie, bez uszkadzania jej. Producent oferuje swoim klientom walizki aż w 3 rozmiarach: małą o wymiarach standardowej walizki kabinowej, średnią oraz dużą. Dodatkową zaletą dwóch ostatnich rozmiarów jest możliwość poszerzenia ich o ok. 4 i 5 cm, co sprawia, że spakować można do ich więcej niż do typowych modeli.Mamy nadzieję, że powyższy test udowodnił, że model 51G SUNSIDE to nie tylko rewelacyjny design, ale i przede wszystkim funkcjonalność, której każdy z nas potrzebuje podczas wszelkich podróży.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel